فروش پروفیل کرتین وال

0
1122
فروش پروفیل کرتین وال
فروش پروفیل کرتین وال

فروش پروفیل کرتین وال و یا برای خرید پروفیل کرتین وال می توانید با مهندسی ساز در ارتباط باشید.
در کل دروفیل کرتین وال چیست و ایا میشه مفهوم درستی برای پروفیل کرتین وال کرد؟
به هر گونه شکلی که با اون بشه شیشه رو مهار کرد پروفیل کرتین وال میگن و لزوما نباید از قالب خاصی پیروی کنه اما با توجه به مرسوم شدن پرفیل های طراحی شده ی شرکت های خاص و مطرح دنیا اغلب پروفیل ها با پیروی از این نوع قالب بندی تولید میشن و به فروش می رسند.

فروش پروفیل کرتین وال

با توجه به‌افزایش قیمت ها و‌وایین اومدن ارزش ریال نسبت به دلار و بقیه ارز‌ها مسلما قدرت خرید‌این محصول بسیار پایین امده و توان خرید پروفیل هایی با قیمت های ۳ و ۴ برابری‌ نمونه های داخلی‌بسیار کم شده شاید هم از بین رفته در این ‌بین اغلب پروفیل های‌داخلی‌با‌توجه به کیفیت الومینیوم مرغوب تولید شده‌در کشور و پتانسیل تولید بیلت خام به پیروی از نمونه های خارجی اغلب با دو سبک زیر ساخته شده اند
ساخت پروفیل به دلخواه طرح با قالب سازی مجزا
ساخت پروفیل با قالب های موجود و شاپ های صورت گرفته از برند های مطح دنیا در روش دوم چندین شرکت مورد پسند اکسترود کنندگان ایرانی هستند ، اکسترود به مراحل ساخت پروفیل. از بیلت خام می گویند.

فروش پروفیل کرتین وال
فروش پروفیل کرتین وال

 

فروش پروفیل کرتین وال در هنگام خرید به این نکته توجه کنید که بیلت خام و ذوبی در قیمت تفاوت داشته و در رنگ نهایی مطمعنن تاثیر گذارند الومینیوم دست دو و ذوبی حدودا ۲۰ درصد ارزان تر از الومینویم به اصطلاح فابریک است.

اما واقعا تفاوتی ندارند در ظاهر ولی از نظر رنگ پذیری و استفاده در نما مطمعنن بیلت خام بهترین نوع است و در نما مجبور به استفاده از الومینیوم فابریک هستیم البته توجه کنید که باز یافت و استفاده از الومینیوم ذوبی به اصطلاح بازاری ته بیلت کمک بسیاری به محیط زیست می کند اما در موارد و مصارف دیگر بهتر است از ان استفاده شود برای انادایز شدن نمیتوان به الومینیوم ذوبی دل خوش کرد.

برای خرید پروفیل کرتین وال بهتر است مانند همه ی کارها و همه ی توصیه های ما محاسبات نمارا انجام بدهید به همین دلیل باید محاسب نما وارد به نرم افزار های کرتین وال کار شمارا انجام دهد که می توان از نرم افزار لاجیکال استفاده کرد قبل از اینکه بخواهیم در مورد پروفیل های شرکت های مطرح صحبت کنیم بیاین در مورد ویژگی های ذکر شده در مورد کرتین وال صحبت کنیم ، ویژگی های مهم نمای کرتین وال دو پوسته: یکی از ویژگی های بسیار مهم نمای کرتین وال دو پوسته این است که از نظر تحمل سختی بسیار بالاتر از گزینه های قبلی است. در این محصول از رینگ های مدور سازه ای استفاده شده است. و وزن کرتن وال بر روی سازه به طور دقیق بارگذاری می شود. در این روش انحراف ساختار به طور دقیق فراهم شده است و سبب می شود که تمامی انحراف ها به شکل دقیق بر روی رینگ تجمع نماید. در طراحی نمای کرتین وال دو پوسته در ابتدا طبقه اول ساختمان تکمیل شده و اتصال به استراکچر به طور دقیق صورت می گیرد. تیرهای سازه ای بر روی زمین در امتداد رینگ های عمودی قرار می گیرد و به این ترتیب کنترل های سازه ای در برابر بارهای جانبی بسیار دقیق و درست صورت می گیرد. نمای کرتین وال دو پوسته همان نمای پوسته دوم از جنس کرتین وال است. یکی از چالش های مهمی که نمای کرتین وال دو پوسته ایجاد کرده است تأثیری که نور و چشم اندازها این بنا بر روی مستأجران و ساکنان ساختمان فراهم می سازد. در نظر داشته باشید که پتانسیل مهم در فریم کرتین و همینطور پوشش های شیشه ای و سیستم های نمای کرتین وال از دسته گزینه های مهمی بوده و عدم بررسی دقیق آن قطعاً مشکل ساز خواهد بود. میزان نورگیری در نمای کرتین وال دو پوسته بسیار بیشتر از گزینه های قبلی است و این روند سبب می شود که شیشه ها در وضعیت شفاف قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که یک حس خوب نور طبیعی فیلتر شده با استفاده از کرتین وال بیرونی در فضای دهلیزه قرار گرفته و این روند زاویه دید را به طور مستقیم تنظیم می کند.

نصاب کرتین وال
نصاب کرتین وال

چالش های نمای کرتین وال دو پوسته: یکی از چالش های مهمی که در زمینه نمای کرتین وال دو پوسته دیده می شود نوسانات موجود است. در صورتی که ساختمان در وضعیت نوسانات قرار بگیرد شاید نتواند پیگیری دقیق و درستی اعمال نمود و این روند سبب می شود که از نظر امنیت کنی نگرانی ایجاد شود. موضوع دیگر که از جمله نگرانی های نمای کرتین وال ترکیب اصلی قطعات و پنل های نصب شده بیرونی با بخش های درونی است. یعنی یک موضوع بسیار مهم وجود دارد و آن هم سیستم های نصب شده بیرونی هستند که سبب می شود دسترسی به آنها به شکل دقیق و درست صورت نگیرد. در نظر داشته باشید که جنبه های پویا در نمای کرتین وال بسیار دیده می شود و اینطور که مشخص شده است در این نما هرچه بررسی های عمیق بیشتر شود می تواند مسیر را دشوارت نماید :

مزایای کرتین وال شیشه ای

*کاهش مصرف انرژی
*سبکی ساختاری و کاهش وزن مرده ساختمان
*نهایت استفاده از شفافیت نور روز
*امکان ترکیب آسان با سایر پوشش های نما
*کاهش هزینه نگهداری و مراقبت
*توانایی مقاومت در برابر لرزش های حاصل از باد های شدید و یا زمین لرزه
*جلوگیری از دستبرد و سرقت

فروش پروفیل کرتین وال
فروش پروفیل کرتین وال

شرکت مهندسی ساز اماده تولید هر گونه پروفیل در کارخانه ی اراک خود می باشد
بیشتر پروفیل ها در بازار ایران بصورت فیس کپ هستند

فروش پروفیل کرتین وال و یا برای خرید پروفیل کرتین وال می توانید با مهندسی ساز در ارتباط باشید.

فروش پروفیل کرتین وال

– سیستم فیس کپ (Face Cap) یا درپوش دار: سیستم فیس کپ (Face Cap) یا درپوش دار انواع نمای کرتین وال است که اگر در محلی از نمای خارجی، در جایی که مدول بندی ها هستند، درپوش هایی که مورد استفاده قرار می گیرند از جنس آلومینیوم باشد، به عنوان کرتین وال Face Cap یا درپوش دار نامیده می شود. اگر طی اجرای انواع نمای کرتین وال، در طراحی، خطوط نما به صورت نمایان و آشکار نشان داده شده باشند، از سیستم فیس کپ (Face Cap) یا درپوش دار استفاده می شود. در سیستم کرتین وال درپوش دار یا فیس کپ، دیگر قابی از جنس آلومینیم دور شیشه وجود ندارد و شیشه مستقیماً بر روی ساختار آلومینیوم کرتین وال لامل قرار می گیرد و یک پروفیل به عنوان حافظ، زهوار و یا نگهدارنده روی پایۀ لامل پیچ می شود تا شیشه ثابت بماند و واژگون نشود. همچنین انواع نمای کرتین وال یا لامل را نیز به طور کامل و مطمئن آب بندی و هوابندی می کند. در سیستم فیس کپ (Face Cap) یا درپوش دار، همانطور که گفته شد از لاستیک های EPDM ( لاستیک EPDM مخفف Ethylene Propylene Diene Monomer Rubber، نوعی لاستیک ترکیبی محسوب می شود که تمامی مشخصات لاستیک طبیعی را دارد ولی به مقدار بسیار زیادی کشسان الاستیک است. یعنی پس از کشش به حالت و اندازۀ اولیۀ خود برمی گردد. این لاستیک در برابر اسید، گاز، آب شور، ازون، الکتریسیته و حرارت بسیار مقاوم است. هرچند چون نوعی الاستومر است قابلیت هایش تا میزان ۶٠ کیلووات در کابل ها حفظ می شود. همچنین روی این حفاظ نیز درپوش های متنوعی با طول و عرض و شکل های متفاوت استفاده می شود.

فروش پروفیل کرتین وال سیستم کرتین وال فول فریم لس

فروش پروفیل کرتین وال سیستم کرتین وال فول فریم لس Step Unit) Full Frameless: اگر انواع نمای کرتین وال در محلی از نمای خارجی، در جایی که مدول بندی ها هستند، درپوشی مورد استفاده قرار نگیرد، به عنوان سیستم کرتین وال فول فریم لس Step Unit) Full Frameless) نامیده می شود. سیستم کرتین وال فول فریم لس طوری طراحی شده است که شیشه در داخل کاست ها ثابت می شود. کاست ها نیز توسط پیچ و یا پرچ به ترنسم و مولیون فیکس می شود. برای ایجاد قابلیت عایق بندی، درون آن ها از لاستیک EPDM و نوعی از چسب های خاص سیلیکونی مورد استفاده قرار می گیرد.الان دیگر شیشه ها جمع آوری و اسمبل شده اند و آماده هستند توسط تکنسین های ماهر و مجرب بر روی سازۀ اصلی ساختمان آماده اند تا مورد استفاده قرار گیرند.

فروش پروفیل کرتین وال
فروش پروفیل کرتین وال

هر دو مقاطع در مقاطع ساخته شده توسط شرکت قرار دارد توجه کنید که مهندسی ساز مقاطع رین فورس دار را نیز تولید می کند در بازار فعلی شرکت های بسیار کمی مقطع رین فورس دار تولید می کنند اما در مورد پروفیل های کرتین وال مهندسی ساز مبنای ساخت را دیتایل های شرکت رینرز بلژیک و سارای ترکیه قرار داده و استاندارد ef ۵۰ شرکت سارای بیشتر مقاطع تولیدی را تشکیل می دهند برای نمونه پروژه هپی مارت این شرکت تماما از مقاطع ایرانی ولی با استاندارد ترکیه ای ساخته شده اند برای تولید و یا اکسترود پروفیل های کرتین وال خود با دفتر ما در تماس باشد
در زمان نگارش این مطلب بیلت ۶۰۶۳ خام به قیمت ۶۷ تومان در بازار معامله می شود.

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید