هزینه بازسازی

کنترل هزینه های عملیات زیباسازی، طراحی مقرون بصرفه

0
2739
هزینه بازسازی
هزینه بازسازی

هزینه بازسازی : چگونه با هزینه های کم، بازسازی کنیم؟ وقتی از تغییرات، تعمیرات و بطور کل عملیات بازسازی، صحبت می کنیم، باید به بودجه و هزینه های بازسازی به عنوان یکی از مهم ترین و اساسی ترین مسائل پیش رو نگاه کرد. اغلب ما عملیات بازسازی را منحصر به افرادی می دانیم که بودجه بسیاری برای انجام این فرآیند دارند. اما بهتر است نگاه خود را تغییر دهید. تنها باید بدانید چطور هزینه های خود را کنترل کنید و در آن صرفه جویی نمایید؟

بازسازی

برای تغییر دکوراسیون و دیزاین منزل خود، نیاز به بازسازی و زیباسازی آن دارید، اما برای بازسازی آن نیاز به پرداخت هزینه های گزاف ندارید. راهکار های بسیاری وجود دارد که بوسیله آن می توان یک بازسازی کم هزینه و یا شاید بی هزینه را انجام داد. این نوع طراحی های مقرون بصرفه، یک راهکار آسان و کاربردی جهت تغییر دکوراسیون منزل و زیباتر نمودن است.

مجری و طراح

قیمت بازسازی

021-26765227

هزینه بازسازی
هزینه بازسازی

شاید بتوان گفت در اولین قدم برای خرید متریال های ساختمانی و اکسسوری های دکوراتیو، در کنار بازدید از فروشگاه محصولات مجلل، به بازارهای ساختمانی بزرگ که ارائه دهنده محصولات کم هزینه تری هستند، نیز دیدن کنید. به طور کل می توان گفت بهره گیری و استفاده از محصولان منحصر بفرد و خاص که مشابه آن را در منازل دیگر وجود ندارد، هویت منزل شما را ارتقا می بخشد و چهره ای منحصر بفرد و ویژه برای آن ایجاد می کند. در طی این مراحل توجه کنید اولویت شما در طراحی و بازسازی مقرون بصرفه و کم هزینه، انتخاب متریال ها و عناصر دکوراتیو گران نیستند، بلکه رعایت سبک و زمینه اصلی طرح منزلتان، مهم تر است.

بازسازی و تغییرات کم هزینه

هزینه بازسازی
هزینه بازسازی

عموما همه افراد به تغییر و بازسازی محیط زندگی خود، علاقه دارند. همه دوست دارند هر از چند گاهی، فضای زندگی خود را عوض کنند و آن را از حالت تکراری و روزمرگی در بیاورند. اگر شما جزو افرادی هستید که این موضوع مدتی است ذهنتان را مشغول کرده ولی نمی دانید چگونه هزینه های ناشی از بازسازی را کنترل و مدیریت کنید، بهتر است روی ایده های کاربردی و کم هزینه حساب کنید.

بازسازی

در شروع عملیات بازسازی منزل، مسلما ترس از تغییر و عدم رسیدن به نتیجه مورد نظر بر افراد غالب می شود، خصوصا اگر این تغییرات و بازسازی ها بزرگ و اساسی باشند. با مدیریت هزینه ها و کاهش آنان، می توان بر این ترس ها فائق آمد و آن ها را از بین برد. چرا که برای تغییرات بزرگ و عوض کردن حال و هوای منزلتان، نیاز به پرداخت هزینه های گزاف ندارید.

هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی

با یادگیری ترفند های هوشمندانه در بازسازی و اجرای آنان، ریسک هزینه ها کاهش می یابد چرا که در صورتیکه تغییرات حاصله مورد قبول و تایید شما نبود، به آسانی می توان آن ها را به حالت قبلی بازگرداند. بطور کلی این ترفند ها در بازسازی، از دل چیدمان و دکوراسیون فعلی بیرون می آید و شامل نکات زیر است:

هزینه بازسازی
هزینه بازسازی
  • گرایش به مینیمال و سادگی:

شاید شما نیز در منزل خود لوازم و اشیائی دارید که هیچگاه از آن ها استفاده نمی کنید و این وسائل تنها فضای داخلی منزلتان را اشغال کرده است. می توانید آن ها را مشخص کرده و لیستی از این اقلام تهیه کنید، سپس آن ها را در فروشگاه های اینترنتی بفروشید. این امر موجب صرفه جویی در فضای پیرامون شما و حتی هزینه های جاری می شود. در بازسازی های مدرن، نیاز به استفاده از اشیاء زیاد با سبک های مختلف ندارید. طراحی و بازسازی مینیمال این امکان را به شما می دهد که محیط پیرامونتان را از سردرگمی و شلوغی نجات دهید و مبلمان موجود در فضا را کاربردی تر و راحت تر ایجاد کنید. همین امر موجب ایجاد چهره ای مدرن، مینیمال و زیبا برای منزل شما می گردد و هزینه های عملیات بازسازی را کاهش می دهد.

  • هزینه کم با سرمایه گذاری روی جزئیات خانه و یا اشیاء زیبا:

اگر در نظر دارید با هزینه های کم بازسازی کنید، بهتر است جزئیات کار را جدی بگیرید. عناصر و اکسسوری های زیبایی بخش را در کنار هم قرار دهید. با قرار دادن چند قاب عکس و یا تابلو، متناسب با سبک منزل خود، به همراه یک نورپردازی رئال و زیبا، جزئیات را به درستی مورد توجه قرار دهید. می توانید در کنار تمام اینها بر روی یک مبلمان خاص و منحصر بفرد سرمایه گذاری کنید. در خرید اینگونه مبلمان ها به کاربرد آن ها در فضا دقت کنید. عناصر دکوراتیو زیبا و کارآ، به جای خرید چندین اکسسوری معمولی که در همه خانه ها دیده می شوند، موجب یک صرفه جویی اساسی در هزینه بازسازی می گردد.

هزینه بازسازی
هزینه بازسازی
  • یک گالری و کلکسیون بسازید:

اگر سالیان سال است که لوازم دکوری قدیمی خود را در گوشه کنار منزلتان قایم کرده اید، بهتر است با یک چیدمان هوشمند و زیبا، آن ها را به یک کلکسیون زیبا، جهت تغییر چهره دکوراسیون خود، تبدیل کنید. بدین منظور می توانید این اکسسوری های ارزشمند را بر روی یک شلف و یا طاقچه بچینید. این امر بجای خرید عناصر دکوری، در کاهش هزینه بازسازی، شما را یاری می کند.

  • بازسازی با زیبایی بخش به ورودی خانه:

مهم ترین نگاه و برداشت از منزل شما، محیط و دکوراسیون موجود در بخش ورودی است. زمانی که ورودی منزل دعوت کنندگی و جذب گیرایی داشته باشد، تاثیری مثبت بر روی مهمانان و اعضای خانواده می گذارد. رنگ محیط توام با تجهیزات و یراق درب ورودی، فضای ورودی را می سازد. پلاک درب منزل، باید خوانا و طراحی شده باشد. دستگیره درخشان درب، زنگ زیبا و لوکس، به گیرایی فضا بیشتر کمک می کند.

قرار گیری یک جا کفش کاربردی و خوش رنگ، به همراه یک رختکن جادار، می تواند فضای پیش ورودی را بسازد و بهره گیری از نورپردازی خوب در فضای پیش ورودی، دعوت کنندگی آن را ارتقا می دهد. تمام این اقدامات در بازسازی منازل، هزینه های مقرون بصرفه ای را بدنبال خواهد داشت که در صورت انتخاب صحیح عناصر بکار رفته، سالیان سال نیاز شما را برآورده خواهد ساخت.

  • بازسازی کم هزینه با تقویت نور طبیعی:

اگر چه وجود نور های مصنوعی توسط لوستر های شکیل و زیبا، آهنگ یک اتاق را تغییر می دهد اما هیچگاه جایگزین خوبی برای نورهای غیر طبیعی نیست. پرداخت هزینه های بسیار جهت ایجاد نورگیر های سقفی و یا درب های ریلی، برای همگان مقدور نیست. اما می توان به سادگی دریچه های نور طبیعی را تقویت نمود. اولین قدم حذف موانع ورود نور طبیعی است. این بدین معنا نیست که پرده ها یا کرکره های پنجره را حذف کنید. چرا که آن ها خود یک عنصر تزئینی به شمار می رود. حذف موانع موجود در لبه پنجره و اشیائی که داخل آن قرار داده اید، یک بازسازی بی هزینه است و نیاز شما را به خرید لوستر و سایر نورپرداز های مصنوعی، برطرف می سازد. تمیز کردن پنجره ها نیز، تاثیر بسزایی در تقویت نور طبیعی دارد.

صرف هزینه بازسازی برای فروش آپارتمان:

آیا می دانید زمانی که قصد فروش آپارتمان خود را دارید، می بایست برای بازسازی کدام زمینه ها هزینه کنید؟ تا بدین صورت با صرف هزینه های کم، علاوه بر اینکه قیمت آپارتمان خود را ارتقا دهید، کیفیت فضا و محیط را نیز بهبود ببخشید. در این مرحله از بازسازی الزامیست در مخارج و هزینه های جاری، باتدبیر و میانه رو باشید. تا تمام بودجه خود را صرف قسمت های نادرست نکنید.

در این زمینه راهکارهایی وجود دارد تا شما را در صرف هزینه کمتر برای باید های بازسازی کمک می کند. تا در نهایت

هزینه بازسازی
هزینه بازسازی

منزلتان را به بهترین قیمت بفروشید.

  1. تزئینات گچی را رنگ نکنید: از آنجا که رنگ آمیزی و نقاشی ابزار های گچی نیاز به هزینه فراوان در زمان، بودجه و مهارت دارد، در مرحله آماده سازی خانه برای فروش، ضروری بنظر نمی رسد. اگر خانه شما نیاز به نقاشی دارد، با چشم پوشی از نقاشی تزئینات گچی، در هزینه  خود، صرفه جویی کنید. همچنین می توانید دیوار های آسیب دیده و کثیف را با کاغذ دیواری های ارزان، بپوشانید.
  2. کفپوش ها را عوض نکنید: زمانی که کفپوش های خانه نیاز به بازسازی دارند، در قدم اول از جایگزین های کم هزینه جهت جلا بخشیدن به آن، استفاده کنید. در کفپوش های چوبی، ابتدا آن را با سنباده زن های ریز بافت دستی بسابید و سپس آن را با یک لایه از پوشش پلی اورتان چوب، که در اغلب مغازه های تعمیرات و بازسازی خانه موجود است، بپوشانید. استفاده از کفپوش های pvc ارزان نیز، موجب یک بازسازی کم هزینه و مقرون بصرفه می شود.
  3. بازسازی اتاق کودک، ممنوع! از آنجا که ممکن است هر خانواده یک بچه با جنسیت متفاوت داشته باشد، هزینه کردن برای بازسازی اتاق کودک منطقی بنظر نمی رسد. تعمیرات و بازسازی اتاق کودک، اغلب با سلیقه های گوناگون انجام می شود و بهتر است آن را به صاحبخانه بعدی بسپارید. همچنین این بازسازی در معامله و یا فسخ معامله فروش آپارتمان شما، تاثیری ندارد.
هزینه بازسازی
هزینه بازسازی

می توان به این نتیجه رسید که صرف هزینه در عملیات بازسازی، چه در زمانی که می خواهید آپارتمان خود را بفروشید و چه زمانی که می خواهید کیفیت فضای طندگی خود را ارتقا بخشید، با کنترل و مدیریت آن، بسیار مقرون بصرفه است. چرا که در مرحله فروش قیمت ملک شما را بالا می برد و در صورت استقرار خودتان، انرژی و اثری مثبت بر روی شما می گذارد. اگر بودجه لازم را برای انجام بازسازی های اساسی و ساختاری ندارید، بهتر است هزینه خود را صرف ایده های ساده و کاربردی کنید.

بازسازی
بازسازی

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید