هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی

هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی یکی از آغازین هزینه های شما در تغییر دکوراسیون داخلی می باشد

1
2775
The cost of interior decoration advice
The cost of interior decoration advice

هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی اگر مایل به تغیر دکوراسیون  داخلی خود هستید و نمی دانید از کجا بایستی شروع کنید ؟! نمیدانید دقیقا چه می خواهید؟! سبک ها را به خوبی نمی شناسید و نمی دانید کدام سبک متناسب ساختمان و امکانات شماست؟! پاسخ این سوالات و بسیاری سوالات دیگر شما در دست مشاوران طراحی دکوراسیون داخلی می باشد.

هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی

هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی ، یکی از آغازین هزینه های شما در راه تغییر دکوراسیون داخلی می باشد.

معمولا اکثرمجموعه های طراحی دکوراسیون داخلی ، هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی شان برای جلسه نخست، رایگان می باشد.

مجری و طراح

دکوراسیون داخلی
021-26765227

 

هزینه مشاوره دکوراسیون
هزینه مشاوره دکوراسیون

شما با پرداخت هزینه مشاوره دکوراسیون دکوراسیون داخلی، یک گام جلوتر از کسانی هستید که بدون اخذ مشورت از صاحب نظران دست به کار می شوند.

با پرداخت هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی، بی شک شما از طریق طراح با شرکت ها و افرادی آشنا می شوید که موجب تسریع انجام کارتان خواهند گردید.

از طریق مشاوره و پرداخت هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی، نظر ثالثی در میان خواهد بود که کارشناسانه ، پروژه شما را مورد بررسی قرار خواهد داد.

مشاوره آنلاین، خدمتی نوین در راه طراحی دکوراسیون داخلی می باشد که گاها رایگان و در برخی موارد هزینه مشاوره دکوراسیون از شما اخذ می گردد.

از طریق کسب مشاوره انلاین می توانید از کوپن های تخفیف مختلف بهره مند شوید.

با پرداخت هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی ، در وقت و پول خود صرفه جویی می نمایید.

گاهی با انجام چند تغییرکوچک، محیطتان تغییرکرده و دل انگیز می شود و بنابراین نیازی به پرداخت هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی وجود ندارد.

هزینه مشاوره دکوراسیون
هزینه مشاوره دکوراسیون

هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی چیست؟

اجرا / تغییر دکوراسیون داخلی امری زمان بر است که نیازمند دانش و تجربه کافی در زمینه طراحی داخلی  و دکوراسیون را می طلبد. هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی عبارت است ازخریدن دانش و تجربه صاحب نظران امر که شاید در ظاهربا پرداخت هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی، کار شما پرهزینه انجام شود؛ ولی در پایان کار پی خواهید برد که از بسیاری هزینه های بیهود جلوگیری به عمل آورده است.

چرا هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی بدهم؟

توجه نمایید که هر فردی بنا به تجربیات شخصی خود به طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ساختمانش مبادرت می ورزد. حال آنکه با پرداخت هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی، علاوه بر سلیقه شخصی، دید حرفه ای و تجربه طراحان را برای استفاده بهتراز فضا می خرید.

با پرداخت هزینه مشاوره دکوراسیون، به شما گفته خواهد شد که چگونه با در نظر گرفتن نور، رنگ، انرژی، کاربرد لوازم، قوانین فنگ شوئی و… فضایی دلخواه، زیبا و در عین حال عملگرا و کاربردی داشته باشید.

مزایای پرداخت هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی چیست؟

* شما با برندهای باکیفیت و معتبر در زمینه دکوراسیون داخلی و عناصر دکوراسیون  آشنا می گردید

* بسته به بودجه شما،گزینه های مختلفی به شما ارائه می گردد

* نوع و شدت رنگ و نور متناسب با ساختمان تان به شما گفته می شود

* از حداکثر فضا در چیدمان منزل استفاده خواهید کرد

* بهترین چیدمان محیط کار برای افزایش راندمان کاری و افزایش روحیه کاربران به شما ارائه می گردد

* سلایق شخصی شما با اصول طراحی دکوراسیون داخلی همراه می گردد و نتیجه دل انگیز، انرژی بخش و کاربردی خواهد بود.

هزینه مشاوره دکوراسیون
هزینه مشاوره دکوراسیون

تعرفه هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی چقدر است ؟

برخی از شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی جلسات رایگان مشاوره به شما ارائه می دهند.  اما برخی دیگر،معمولا هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی در جلسه اول  را رایگان با شما حساب می کنند. در صورت تمایل به مشاوره بیشتر و در صورتی که منجر به قرارداد نشود ، به  ازای هر ساعت 100 هزار تومان از شما دریافت خواهد گردید.

مشاوره آنلاین چیست و هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی آنلاین چقدر است؟

برخی از مجموعه های طراحی دکوراسیون داخلی به دایرنمودن مشاوره آنلاین مبادرت ورزیده اند. مشتری عکس ها  و در برخی موارد به شکل مبسوط تر ، فیلم های مرتبط با سوال خود را برای این سایت ها ارسال می نماید.

مشاوران این سایت ها به سوالات پاسخ های مبسوطی همراه با تصاویر مرتبط ارائه می دهند. برخی از مشاوره های آنلاین مشمول پرداخت هزینه مشاوره نمی گردند . اما برخی دیگر با دریافت مبلغی( مثلا 29 هزارتومان) به شما مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی می دهند.

The cost of interior decoration advice
The cost of interior decoration advice

خدمات آنلاین در ازای هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی

برخی از سایت های مشاوره که مبلغی جهت هزینه مشاوره دریافت می نمایند، خدمات خود را در قالب موارد زیر ارائه می دهند.

1- راهکارها و گزینه های متعدد تصویری

در قبال پرداخت حق مشاوره، معمولاچند( مثلا یک الی سه) راهکار برای سوال شما ارائه می گردد. در صورت ابهام، جلسه رایگان مشاوره برایتان در نظر گرفته می شود. برخی از این سایت ها ایده های پیشنهادی را با عکس و توضیحات ارسال می نمایند.

2- کوپن های تخفیف

برخی از سایت ها ، کوپن های تخفیف در ازای دریافت هزینه مشاوره در نظر می گیرند. و مراجع می تواند از مجموعه مادر خدمات رایگان دریافت نماید.

آنها عنوان می دارند که اطلاعات و بخش هایی از پاسخ که جنبه خصوصی دارد، به هیچ عنوان در پیج اصلی منتشر نمی گردد.

مزایای مشاوره و پرداخت هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی

— صرفه جویی در زمان

مشاوره دکوراسیون داخلی یک جلسه عالی جهت اخذ تصمیمات خواهد بود. با جلسه مشاوره دکوراسیون داخلی، شما از دانش و تجربه طراح داخلی بهره می برید. اطلاعاتی ناب، در راستای آنچه متناسب شما و فضای ساختمان تان خواهد بود، به دست می اورید. طراحان ، اطلاعاتی دارند که برای دستیابی به آنها ،ساعتها تحقیق لازم است.

— پس انداز پول

با کمک گرفتن از طراح ، رنگ و دیگر انتخاب هایی را خواهید داشت که غیرممکن است که در انتخاب نخست به سراغشان بروید. طراح، با شناختی که از بازار دارد به شما بهره وری بهتر از پولتان را خواهد اموخت. طراح به شما نشان خواهد داد که چگونه از اثاثیه و مبلمان فعلی تان نهایت استفاده را ببرید؛ که در نهایت پولتان در پُرسه پروژه پس انداز خواهد شد.

The cost of interior decoration advice
The cost of interior decoration advice

1– دستیابی بهتر

طراح به خطوط تولید وعرضه مستقیم مبلمان و مصالح ساختمانی دسترسی دارد که در مغازه های محله شما یافت نمی شود.

— عقیده و نظر دیگر

حتی اگرسبک هار ا خوب بشناسید و تجربه داشته باشید، یک جفت چشم دیگر کمک کننده خواهد بود.چنانچه برنامه هایتان در طول کار دو بار بررسی شوند و یا بخش های مختلف کار مرور شوند؛ یک طراح مستقل این کارها را بر اساس علاقه مندی شما و حیطه وظایف خودش انجام می دهد. آگاهی از سبک زندگی، علایق و نیازمندی های شما ، اساس هر پیشنهادی از سوی مشاور خواهد بود. دو ساعت مشاوره کار شما را با سهولت بیشتری پیش خواهد برد و از اشتباهات پرهزینه ممانعت به عمل خواهد آورد.

—  مشاوره در محل

حضور مشاور در مکان مورد طراحی ، موجب ایجاد حس بهتر گردیده و برای شما و خانواده / همکارانتان سود بخش تر خواهد بود. طراحان  با حضور در فروشگاه های متعدد ( لوازم آشپزخانه، ابزار یراق و..) قادر به راهنمایی بهتر شما هستند؛ اما وقتی تصویر حقیقی از مکان مورد طراحی را می بینند، ادغام تمامی اطلاعات موجب می گردد که بهترین نتیجه کسب شود.

— پیوند دادن تمامی برندها

طراحان به صورت تمام وقت با پیمانکاران، سازندگان، هنرمندان و تُجار سروکار دارند و قادرند که بهترین را بسته به پروژه تان به شما معرفی نمایند.  مورد مذکور موجب صرفه جویی عمده ای  در زمان، پول گردیده و دافع ناامیدی از شما خواهد بود.

— عقیده ممتنع

بگذارید اینگونه بیان کنم ، تعمیرات اساسی و نوسازی در رابطه س

است. فرصت های بسیار در راه تضاد وجود دارد. وجود نظر شخص ثالثی در پُرسه کار ، کار را برای شما آسانتر می نماید.

The cost of interior decoration advice
The cost of interior decoration advice

چشم سوم شما

با پرداخت هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی، در حقیقت چشمانی ثالث را به همکاری دعوت نموده اید. مبرهن است  که حضور مشاور در روند طراحی و اجرای پروژه،علاوه بر صرفه جویی در وقت و پول، موجب کاهش ضریب خطا می گردد. بی شک اخذ مشاوره در روند ساخت یا بازسازی از ضروریات غیرقابل انکار می باشد.

1 نظر

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید