قیمت خرید کیف لوازم کودک بی بی ماک

برای خرید کیفی که وسایل کودک و نوزاد شما را حمل کند نیاز است تا معیارهایی را در نظر داشته باشیم. جنس پارچه، تعداد جیب و همچنین قابلیت حمل به‌صورت مختلف از جمله مهم‌ترین معیارهایی هستند که می‌توان برای تهیه‌ی کیف وسایل نوزاد نام برد. این کیف در کنارها دارای عایق است و می‌توان برای خنک یا گرم نگه‌داشتن مواد خوراکی یا نوشیدنی، از این جیب‌ها در کنار استفاده کرد. داخل کیف توسط یک محافظ پلاستیکی سخت محافظت می‌شود؛ در واقع این محفظه باعث می‌شود وسایل شکستنی که در کیف قرار دارد دچار شکستگی نشود.

قیمت ساک لوازم کودک برند بی بی ماک مدل 001

بی بی ماک از شرکت‌های معتبر در تولید و ارائهٔ لوازم و ابزار کودک و نوزاد است بنابراین اگر برای نوزاد خود به دنبال کیفی هستید که ویژگی‌های خوبی داشته باشد و همچنین قابلیت تبدیل‌شدن به کیف صندلی و کیف معمولی را داشته باشد، این کیف از پیشنهادهای ما به شما خواهد بود.

 

قیمت خرید کیف لوازم کودک بی بی ماک

 

از مهم ترین مواردی که یک مادر باید در خصوص کودک خود به آن توجه داشته باشد، تهیه یک ساک یا همان کیف لوازم کودک است تا بتواند با قرار دادن وسایل مورد نیاز فرزند خود نظیر پوشک، شیشه شیر، لباس اضافه و غیره راحتی و آسایش کودک خود را تأمین نماید. این کیف دارای محفظه پلاستیکی برای جلوگیری از ضربه و فشار در حالت استفاده به عنوان کیف لوازم کودک می باشد و همچنین این محفظه به دلیل حالت ارگونومی و استحکام بالا باعث می شود برای حالت صندلی کودک کاربرد حیاتی داشته باشد و کودک به راحتی و با آسودگی خاطر بر روی آن بنشیند. این محصول به راحتی قابل تبدیل به یک صندلی کودک می باشد ، علاوه بر اینکه به راحتی می توانید آن را حمل کنید این قابلیت را هم دارد که داخل آن لوازم مورد نیازتان را نیز قرار دهید. تنوع رنگ های زیبا و متفاوت این کالا باعث می شود که مطابق با سلیقه خود رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید . الیاف عایقی که داخل محصول تعبیه شده این امکان را به شما می دهد تا آب و غذا و مواد خوراکی خود را سرد یا گرم نگاه دارید . قابلیتی همچون دارای درگاه USB و درگاه AUX برای هدفون و قابلیت تبدیل شدن کیف به صندلی کودک و نیز بلعکس با توجه به جنس داخلی این محصول می توانید آب و غذا و شیر نوزاد خود را سرد و هم گرم نگاه دارید ، این محصول دارای محفظه پلاستیکی برای جلوگیری از شکستگی در برابر فشار و ضربه در حالت کیف می باشد.