قیمت چراغ های لوکس

0
1531
قیمت چراغ های لوکس
قیمت چراغ های لوکس

قیمت چراغ های لوکس

اگر جاده ای پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد.

قیمت چراغ های لوکس : امروزه که توجه به زیبایی و طراحی دکوراسیون داخلی منازل افزایش یافته است نورپردازی محیط از اهمیت ویژه ای برخوردار گشته و می توان با استفاده از چراغ های روشنایی و نورهای مصنوعی  محیطی جذاب و زیبا فراهم آورد. انواع چراغ ها و روشنایی ها در واقع تکمیل کننده نورهای طبیعی  منزل یا محل مورد نظر شما هستند و طراحی بدنه زیبای آنها باعث می شود که حتی در زمان خاموش بودن هم جزیی از دکور منزل شما محسوب گردند ، این روشنایی ها در مدل ها و انواع مختلفی ساخته می شوند و باید هنگام انتخاب چراغ های لوکس به شکل ، رنگ و ابعاد آنها توجه کرد.

امروزه تنوع بالای انواع روشنایی منزل این امکان را  به شما می دهد تا با توجه به محل مورد نظر خود روشنایی مناسب را انتخاب نمایید زیرا هر بخش از منزل باید با توجه به کاربری آن دارای نور مناسب خود باشد به طور مثال نورپردازی فضای غذاخوری که باید توسط چراغ های آویز یا چراغ های سقفی صورت گیرد زیرا بهتر است میز ناهار یا شام در قسمت زیر این نورها قرار بگیرد البته باید توجه کرد که لوازم روشنایی حدود 70 تا 90 سانتی متر بالاتر از میز باشند و بهتر است در این فضا از لامپ هایی که نور آنها قابل تنظیم است استفاده کرد به طور مثال لامپ های ادیسونی از انواع لامپ های  دکوراتیوی که جز چراغ های لوکس هستند. که نور ملایمی ایجاد می کنند و برای منازل، کافی شاپ ها، دکور فروشگاه ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که میدانید انواع مختلفی از نورپردازی وجود دارد که استفاده از هرکدام می تواند عامل مهمی در ایجاد جذابیت دکوراسیون یک محل باشد مثلا نوعی از نورپردازی به نام روشنایی نواری وجود دارد که شما می توانید با نصب یک جعبه برقی و سیم کشی برای آن ، نواحی متعددی را با روش نورپردازی خطی روشن کنید.

قیمت چراغ های لوکس
قیمت چراغ های لوکس

چراغ سقفی لوکس :  توجه به نورپردازی در طراحی دکوراسیون داخلی منازل از اهمیت بالایی برخوردار است و استفاده از روشنایی های مصنوعی مانند انواع لوسترها ، آویزها ، چراغ های دیواری ، چراغ های سقفی و غیره تکمیل کننده روشنایی های عمومی هستند به این صورت که با انتخاب چراغ های مناسب برای یک محل می توان علاوه بر تامین نور محیط به زیبا شدن آن فضا نیز کمک کرد. یکی از منابع نوری مهمی که در هر محیطی به آن توجه می شود ، انواع چراغ های لوکس سقفی است که  دارای شکل ها و اندازه های متفاوتی می باشند و از آنجا که نور مناسب به ایجاد آرامش کمک می کند بنابراین باید در انتخاب چراغ ها دقت کرد مثلا چراغ های سقفی ممکن است آویز دار یا بدون آویز باشند که در نوع آویزدار ارتفاع سقف محیط از کف اهمیت دارد زیرا در محل هایی که سقف کوتاهی دارند نباید از لوسترها یا انواع چراغ سقفی آویز دار بلند استفاده کرد و اگر سقف یک محل دارای ارتفاع زیادی است باید از چراغ سقفی بلندتر  یا لوسترهایی با طبقات بیشتر استفاده کرد.

در انتخاب چراغ سقفی و یا خرید چراغ سقفی باید  به هماهنگ بودن آن با خانه و سبک دکور توجه نمود و برای هر محل چراغ مناسب را انتخاب کرد مثلا نوعی از چراغ های سقفی به صورت آویز می  باشند که در داخل آن ها از لامپ های کم مصرف استفاده می شود و می توانند علاوه بر تامین نور محیط جلوه مناسبی را نیز در فضا ایجاد نمایند پس اگر شما به زیباتر شدن دکوراسیون منزل خود می اندیشید استفاده از چراغ های ساده قدیمی را کنار بگذارید و چراغ های سقفی لوکس را به کار ببرید. قیمت چراغ های لوکس با توجه به انواع مدلهای آن نیز متفاوت است.

قیمت چراغ های لوکس
قیمت چراغ های لوکس
چراغ های  لوکس آویز سقفی بلند

این چراغ ها در دو سه سال گذشته شدیدا محبوب شده اند. اگر تابحال درباره لامپ های آویز بلند نشنیده اید باید بگویم که مدل چنین چراغ های اندکی با مدل های معمول چراغ های آویز فرق دارد. اول اینکه فاصله این چراغ ها با سقف زیاد بوده و از 70 سانت تا بیش از یک متر متغیر هستند. دوم اینکه تمام قسمت های این چراغ ها با دقت زیاد طراحی می شود و حتی سیمی که لامپ از آن آویزان شده نیز شکیل و به نوعی دکوری طراحی می شود. و همچنین این نوع قیمت چراغ های لوکس هم با دیگر چراغ ها متفاوت است. بهترین جا برای استفاده از چنین لامپ هایی در بالای میز اپن آشپزخانه یا میز ناهارخوری می باشد.

در کنار سبک های مختلف انواع چراغ سقفی، نوع چینش چراغ ها و همچنین حالت نوری که به اطراف پخش می کنند نیز بسیار مهم است. باید همیشه چراغ سقفی خود را براساس مبلمان و تمی که در طراحی اتاق منزل است انتخاب شود.

استفاده از چراغ های هالوژن لوکس

این نوع چراغ ها هم زیبایی بیشتری نسبت  به سایر چراغ ها دارند و هم قیمت مناسب و پایین تری نسبت به سایر چراغ ها دارند به همین دلیل با استفاده از  چراغ های هالوژن میتوانید دکوراسیون خانه مدرن و زیباتری درست کنید.

قیمت چراغ های لوکس
قیمت چراغ های لوکس

شیوه ی کار چراغ های هالوژن :  در لامپ های ساده رشته ای از رشته های تنگستن برای ایجاد نور استفاده شده است اما در چراغ های هالوژن همانطور که از نامش پیداست از گاز های هالوژن برای ایجاد نور استفاده شده است.در این لامپ ها وظیفه ی اصلی هالوژن ایجاد یک چرخه ی شیمیایی است درئدر آن تنگستن بخار شده در اثر حرارت از روی سطح رشته دوباره بر روي آن ته ‌نشين شود. عملکرد هالوژن در چراغ به اين صورت است که هالوژن در قسمت‌ های با دمای کمتر حباب لامپ با بخار تنگستن ترکيب ميیشود. اين تركيب با رسيدن با نقاط بسيار داغ لامپ يعنی روی رشته تجزيه شده و به صورت هالوژن و تنگستن در مي آيد و به اين ترتيب هالوژن تنگستن بخار شده را دوباره به رشته بازمی گرداند. هالوژن موجب داغ شدن رشته های موجود در حباب آن می گردد. با داغ شدن رشته های حباب نور سفید رنگی ایجاد میشود.

قیمت چراغ های لوکس
قیمت چراغ های لوکس

چراغ های دکوراتیو لوکس : امروزه توجه به زیبایی منازل و محیط های داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین سعی می شود از المان های مختلف مانند چراغ های دکوراتیو لوکس در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده  گردد، همانطور که میدانید طراحی دکوراسیون داخلی به معنای هماهنگ کردن عناصر و اجزای مختلف یک محیط برای جلوه دادن به رنگ‌ها ، اثاثیه و سایر اشیا در یک اتاق یا ساختمان است البته باید توجه داشته باشید که طراحی دکوراسیون داخلی امری هنرمندانه است و در هر دوره متناسب با نیازهای روز و سلیقه قابل تغییر است.

چراغ های دکوراتیو لوکس یکی از المان هایی است که برای نورپردازی و زیباسازی فضا مورد استفاده قرار می گیرد ، چراغ های دکوراتیو یا چراغ های تزیینی در واقع نسل جدیدی از چراغ ها هستند که در محیط های مختلفی برای تامین روشنایی و جلوه بخشیدن بیشتر به محیط استفاده می شوند. برای خرید چراغ دکوراتیو یا دریافت قیمت چراغ های لوکس دکوراتیو می توانید، تمام مراکز فروش و سایتهای معتبر مراجعه کنید.نوع دیگری از چراغ های سقفی که به عنوان چراغ دکوراتیو نیز مورد استفاده قرار می گیرند چراغ های خطی هستند که این چراغ ها معمولا به صورت ردیفی داخل یا روی سقف ها نصب می شوند و ضمن تامین نور محیط می توانند به زیبایی فضا نیز بیفزایند. انواع چراغ خطی از این جهت در دسته چراغ های تزئینی نیز قرار می گیرند که می توانند به صورت نوارهای نورانی با اشکال مختلف روی سقف یا روی دیوارها کشیده شوند.

قیمت چراغ های لوکس
قیمت چراغ های لوکس

این روزها به دلیل بالا بودن هزینه های برق و برای صرفه جویی در مصرف آن دیگر از لامپ های پر مصرف 100 وات و 200 وات استفاده نمی شود و لامپ های کم مصرف و به تازگی چراغ های ال ای دی جایگزین چراغ های قدیمی شده اند همچنین با توجه به اینکه این لامپ های ال ای دی دارای تنوع رنگی بالایی هستند بنابراین استفاده از آنها در نورپردازی منازل و محیط های مختلف بسیار متداول شده است برای مثال امروزه اکثرا در چراغ های دکوراتیو از این نوع چراغ ها استفاده شده است. استفاده از چراغ های دکوراتیو یا چراغ های تزیینی در این روزها بسیار معمول شده است زیرا این چراغ ها با داشتن اشکال مختلف هندسی و همچنین با دارا بودن تنوع بالای رنگی در ال ای دی ها می توانند علاوه بر تامین نور محیط در زیبایی آن نیز تاثیر بسزایی داشته باشند.

چراغ دکوراتیو ال ای دی چیست؟ چراغ های دکوراتیو به چراغ هایی گفته می شود که در ساخت آنها از تکنولوژی لامپ های ال ای دی استفاده شده است که این چراغ ها در مقایسه با دیگر چراغ های سنتی مانند مهتابی ها و FPL ها دارای ظاهر و کاربری متفاوتی می باشند.

قیمت چراغ های لوکس
قیمت چراغ های لوکس

چراغ های دکوراتیو با داشتن حجم کوچک و تنوع بالا در رنگ گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در فضای داخل و خارج ساختمان ها می باشند که نه تنها برای روشن کردن محیط استفاده می شوند بلکه می توانند جلوه های نوری زیبا و چشم نوازی ایجاد کنند. در حال حاضر تولید چراغ های LED در جهان به سرعت در حال پیشرفت است و استفاده از آنها در طراحی دکوراسیون داخلی منازل بسیار متداول شده است زیرا با استفاده از لنزهای مختلف در چراغ های دکوراتیو می توان زاویه پخش نور و همچنین زاویه پرتاب نور را تنظیم کرد که این ویژگی ها کمک می کند تا چراغ های دکوراتیو از المان های مهم در طراحی دکوراسیون داخلی و لوکس تر شدن فضا هستند.

٭٭٭ ‌اگر نیاز دارید محیط زندگی خود را با یک تغییر جدید ، متحول سازید استفاده از چراغ های مدرن و لوکس میتوانید این تحول را ایجاد کنید. ٭٭٭

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید