بازسازی و طراحی داخلی در تهران

0
215
بازسازی و طراحی داخلی در تهران
بازسازی و طراحی داخلی در تهران

بازسازی و طراحی داخلی در تهران

پول نیست که زندگی شمارا تغییر میدهد بلکه نحوه ی استفاده از پولتان است که زندگی شمارا متحول می کند و کسب زندگی شما را تغییر میدهد.

بازسازی و طراحی داخلی در تهران :هرچقدر هم که برای بازسازی و طراحی داخلی منزل خود هزینه کرده باشید، زمانی این هزینه دارای ارزش می باشد که با نحوه چیدمان و طراحی داخلی منزل شما دارای هارمونی باشد و باعث زیبایی هر چه بیشتر منزل شما شود. برای این منظور، شما باید در بازسازی  و طراحی داخلی منزل خود طراحی و نحوه چیدمان دکوراسیون داخلی جدید و زیبایی را در نظر بگیرید. به خاطر داشته باشید که طراحی مبتکرانه در بازسازی داخلی بسیار حائز اهمیت می باشد. پس باید برای آن زمان بیشتری را اختصاص دهید. برای این منظور شما باید طراحی های متنوع و سبک های مختلف را به نسبت فضای خود بسنجید.

نکات مهم در بازسازی و طراحی داخلی  منزل

*طرح و رنگ  برای دیوارهای داخلی: شما باید دقت کنید که کدام نوع طراحی و نقاشی بیشتر به سلیقه و نظر شما نزدیک تر است. اگرچه معمولا در ایران اغلب کارفرمایان زیبایی و سادگی رنگ سفید را به طرح های مختلف ترجیح می دهند، اما با این حال رنگ های قرمز آبی و سبز و … نیز در معماری امروزه توسط بسیاری از کارفرمایان استفاده می شود. با این حال انتخاب رنگ ساختمان در بازسازی داخلی منزل نیز از جمله مواردی است که کاملا بستگی به سلیقه شخصی خود شما دارد. امروزه در بازسازی و طراحی داخلی در تهران این امر بسیار حائز اهمیت است، بخصوص امسال که طرح ها و رنگهای شاد برای دیوار و طراحی داخلی در نظر گرفته می شود.

*نوسازی کف منزل: پس از انجام مراحل بالا به طور اصولی و درست ، باید یک نوع کف را برای منزل شما انتخاب کنیم و باید در نظر داشته باشید که هر نوع کف ، مشتری منحصر به فرد خود را دارد. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید، بهترین کفپوش ها را در اینترنت سرچ کنید. و پس از انتخاب بهترین مدل کفپوش برای منزلتان آن را به بهترین نحو اجرا کنید.

بازسازی و طراحی داخلی در تهران
بازسازی و طراحی داخلی در تهران

*بازسازی و طراحی داخلی آشپزخانه: آشپزخانه از دید معماران قلب خانه می باشد و معمولا خانم های ایرانی بیشترین زمان را در این فضا می گذرانند و آشپزخانه در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل سهم بسزایی دارد. بخصوص امروزه که آشپزخانه ها به صورت اپن می باشند بیشتر در معرض دید هستند. بازسازی آشپزخانه امروزه شامل تعویض کابینت ها , تخریب دیوارها , تخریب آرک های قدیمی و رابیتس کاری ها , نوسازی و یا حتی در صورت لزوم جابجایی لوله کشی ها , کف سازی , کاشی بین کابینتی و … می باشد. اگر شما قصدی کلی در بازسازی آشپزخانه شامل اسباب و وسایل موجود در آشپزخانه، کابینت ها، پرده ها، کف و وسایل برقی داشته باشید، که بخصوص که بازسازی و طراحی داخلی در تهران پر هزینه می شود. ولی به روش های دیگر نیز می توان در آشپزخانه تغییرات ایجاد نمود و مجبور نیستید که برای ایجاد این تغییرات هزینه ی زیادی پرداخت کنید و مبلغ زیادی را کنار بگذارید.

*نکات مهم در بازسازی و طراحی  منزل*

روش های هوشمندانه ای برای ایجاد تغییر و تحول و نو تر به نظر رسیدن آشپزخانه وجود دارد. شما با این تغییرات ساده، طراحی داخلی آشپزخانه قدیمی خود را به محیطی جدید و مدرن تبدیل می نمایید. و در نظر داشته باشید که جهت تعویض کابینت ها اگر شما طرفدار سبک کلاسیک می باشید کابینت ممبران پیشنهاد ما به شما می باشد و اگر طرفدار سبک مدرن هستید کابینت های گلاس را پیشنهاد می کنیم.

بازسازی و طراحی داخلی در تهران
بازسازی و طراحی داخلی در تهران

نکات مورد توجه در بازسازی و طراحی داخلی آشپزخانه

*نوسازی درب های کابینت

*استفاده از ابزار ها و وسایل جدید و مدرن

*نو سازی کف آشپزخانه

*تعیین مناسب ارتفاع کابینت ها

*ساختن یک کانتر زیبا برای ورودی آشپزخانه

*استفاده کردن از ساختار جزیره ای

*همخوانی داشتن با دیگر اجزای خانه

بازسازی و طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی

در طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی اگر کارشناسان بعد از بازدید از حمام و سرویس بهداشتی این تشخیص را دادند که باید شیرآلات و تاسیسات آن تعویض گردد بهتر است که این کار انجام شود با اینکه برای جابه جایی شیرآلات و تاسیسات و تعویض لوله ها هزینه زیادی را در بر دارد خصوصا اگر این جا به جایی از یک دیوار به دیوار دیگری باشد که اگر بودجه و هزینه تغییرات برای کارفرما امکان نداشت می توان برای بازسازی آنها اجسام بزرگ را در جای خودشان نگه می داریم و با آن چیزی که حداقل آن امکان دارد کار بازسازی ساختمان را شروع کنید. برای بازسازی سرویس بهداشتی و حمام در درجه اول باید اولویت بندی نمود ، از جمله متداول ترین مراحلی که در فرایند بازسازی حمام و سرویس بهداشتی انجام می گیرد اول عایق بندی دیوار و کف ها , تعمیر لوله کشی ها و تاسیسات ، نقاشی دیوار ها و تعویض کاشی ها ، تعویض شیرآلات ها، بازسازی تهویه این مکان ها ، جابه جایی کاسه توالت با فرنگی و طراحی قفسه ها و…. می باشد . البته باید به این نکته توجه نمود که این فضا ها را با عناصری کم هزینه باید تزئین نمود به فرض مثال می توان برای زیباتر کردن فضای داخلی یک حمام از یک گلدان ، حوله و یک قالیچه مناسب استفاده کرد و آراستگی و زیبایی خاصی را به حمام داد. بدانید.

بازسازی و طراحی داخلی در تهران
بازسازی و طراحی داخلی در تهران

اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی حمام تنها در زیبایی خلاصه نمی شود مهم است که در هنگام نظافت دارای محیطی الهام بخش و آرام باشیم تا با دوری از تنش های روزانه بتوانیم روح خود را نیز شستشو دهیم. از مهمترین نکاتی که در طراحی دکوراسیون داخلی حمام باید مورد توجه قرار گیرد مهیا کردن سیستم های تهویه هوای مناسب برای ایجاد هوای مطبوع در حمام است. ایجاد مکانی برای لوازم شخصی هر فرد در حمام، قرار دادن دمپایی مخصوص حمام، استفاده از محلول های شوینده قوی برای شستشوی کاشی و سرامیک ها و استفاده از شیرآلات مناسب در حمام و سرویس بهداشتی از دیگر نکاتی است که به بهداشت خانواده کمک شایانی می نماید.  تزئینات نیز نقش بسیار موثری در طراحی دکوراسیون داخلی حمام دارد شما به راحتی با تزئینات خانگی می توانید ضمن زیبا ساختن حمام و سرویس بهداشتی خود، انرژی مثبتی به محیط آن وارد نمایید. از جمله تزئیناتی که در دکوراسیون داخلی حمام دارای کاربرد های بسیاری است ایجاد تزیینات برای محل قرارگیری حوله و لوازم بهداشتی است.

*بازسازی و طراحی داخلی اتاق خواب: بازسازی اتاق خواب معمولا به نسبت فردی که از آن اتاق استفاده می کند انجام می پذیرد. معمولا در اتاق خواب کودک به خصوص اتاق کودک دختر از رنگ های روشن و شاد استفاده می شود . در منزل های قدیمی معمولا کمد دیواری ها از طریق دیوار کشی و چهارچوب فلزی انجام می شد که این مصالح و قطر دیوار های کمد ها فضای زیادی از اتاق را اشغال می نمود اما امروزه در بازسازی و طراحی داخلی اتاق خواب از کمد دیواری های ام دی اف که قطر دیوار های آن ها بسیار کم اما با مقاومت بالا می باشد استفاده می شود. در نظر داشته باشید که در فرایند بازسازی اتاق خواب ابتدا محل قرارگیری و ابعاد کمد دیواری را مشخص می کنند. کمد دیواری یکی از مهمترین عناصر یک اتاق خواب می باشد که اندازه و متراژ آن وابسته به تخت خواب می باشد , به فرض مثال اگر تخت خواب یک نفره باشد کمد دیواری بزرگ تر و متراژ آن می باشد و اگر تخت خواب دو نفره باشد کمد دیواری کوچک تر در نظر گرفته می شود. ابعاد تخت یک نفره به صورت استاندارد 90 * 2 می باشد و ابعاد تخت دونفره 1.60 * 2 می باشد که نسبت به این ابعاد می توانید در بازسازی اتاق خواب محل قرارگیری کمد دیواری را و چیدمان کلی اتاق خواب را مشخص کنید.

بازسازی و طراحی داخلی در تهران
بازسازی و طراحی داخلی در تهران

بازسازی طراحی داخلی ورودی و راهروها: از دید داخلی و خارجی ساختمان ورودی هر خانه ای باید به وضوح قابل تشخیص باشد و کاربر برای پیدا کردن آن نباید دچار سردرگمی شود. ابعاد فضای داخلی ورودی باید متناسب با مساحت کلی خانه، این قابلیت را داشته باشد که بتوان در دکوراسیون آن یک کفش کن و یا حداقل یک جاکفشی را جای داد. در شرایط ایده آل فضای ورودی به نحوی طراحی می شود که بتواند در همان ابتدا دسترسی به فضاهای عمومی و خصوصی منزل را تفکیک کند.

قیمت بازسازی و طراحی داخلی تهران بر اساس متر مربع

قیمت بازسازی  و طراحی داخلی خانه بر اساس مترمربع به با گستره بزرگی روبرو است. چرا که میزان تغییرات و مواد و متریال به کاررفته و کیفیت و سطح کار در این مورد بسیار موثر است. گاهی تغییرات آنقدر زیاد است که متخصصین حرفه های مختلف مثل بنا و نجار و الکتریکی و تاسیساتی و نقاش به کار گرفته می شوند. طبیعتا محله و اینکه در کدامیک از مناطق شهرتان باشید در قیمت گذاری پیمانکاران و متخصصین تاثیرگذار است.

بازسازی و طراحی داخلی در تهران
بازسازی و طراحی داخلی در تهران

بازسازی  و طراحی دکوراسیون  داخلی در ساختمانهای جدید: ساختمانهای جدید از نظر اصول بازسازی نسبت به ساختمانهای قدیمی وقت کمتری برده و هزینه پایین تری نیز نیاز دارند. می توان به تغییرات سرامیک ها اندیشید. از طریق نصب پوسترهای سه بعدی، فضا را زیباتر نمود. از رنگ های تلفیقی با الهام از رنگ های گیاهان به رنگ آمیزی پرداخت. با استفاده از کاتالوگ ها و سایتهای مختلف در دکوراسیون فضا، تغییرات اساسی ایجاد نمود. حتی می توان با طراحی به تغییراتی در سیستم نورپردازی پرداخت.

*** بازسازی و طراحی داخلی ساختمان تغییراتی است که می تواند ارزش مالی خانه را بالا ببرد، کیفیت زندگی روزمره ساکنان آن را بهبود ببخشد و در بسیاری از موارد فضای کاربردی خانه را بهبود بخشد و افزایش دهد.***

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید