خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب

1
4822
خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب
خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب

خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب

هرچه آدم به تحقق افسانه شخصی اش نزدیک تر میشود، افسانه شخصی اش بیش از گذشته تبدیل به دلیل واقع هستی اش میشود.

خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسبشركت توليدی كاشی تكسرام (سهامی عام) از سال ۱۳۷۴ و همزمان با پيشگامان اين صنعت در اروپا و همگام با آخرين تحولات و دستاوردهای صنعت كاشی و سراميك و منطبق با استانداردهای جهانی و ملي محصولات كف و نماي ساختمان را با ظرفيت ۳ ميليون متر مربع شامل انوع كاشي هاي گرانيتي (فلفل نمكی، سلوبل سالت، زينتر گرس) و کاشی های پرسلان لعابدار(لعاب مات، لعاب براق، لعاب پولیش) را با توجه به نياز مصرف كنندگان محترم در طرح ها و رنگ های متنوع در سايزهای  ۳۰×۳۰ /۶۰×۳۰ /۹۰×۳۰ / ۴۰×۴۰ /۵۰×۵۰ و ۶۰×۶۰  با استفاده از مرغوب ترين مواد اوليه و با بالاترين كيفيت و ويژگی های متمايز از جمله ضد اسيد بودن، جذب آب پايين، مقاومت در برابر سایش، استحکام در برابر فشار، سرما و گرما، به مرحله توليد رسانيده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نموده است.

٭ نکاتی درباره خرید کاشی و سرامیک تکسرام  با قیمت مناسب ٭

قبل از خرید کاشی و سرامیک با دقت به فرایند کاشی کاری فکر کنید. به گفته کاشی کار ها “رو به جلو برنامه ریزی کنید”. با خرید کاشی و سرامیک، طرح و چیدمان مورد نظر چندین سال حتی تا یک دهه همراه شما هستند. کاشی ارزان و سرامیک ارزان قیمت همیشه اقتصادی نیست و انتخاب کاشی گران نیز بهترین حالت نیست. یادتان باشد در هنگام خرید خواسته ها و گزینه های همسر خود را در نظر بگیرید چون بیشترین ساعت زندگی خانم ها به نظافت و آشپزی پرداخته می شود همچنین کاشی کاری به اندازه ی انتخاب کاشی و خرید کاشی حائز اهمیت است درست مانند پارچه و لباس است. انتخاب یک کاشی مناسب و زیبا مهم است اما استفاده از یک کاشی کار ماهر در زیبایی کار تاثیر قابل توجهی دارد. چه بسا ممکن است بهترین کاشی با یک نصب نامناسب نمایی زشت و ناپسند عرضه کند.

٭ کاشی : قطعه سفالی که لعاب و قسمت رویی آن ماده‌ای شیشه‌ای است.کاشی به دلیل ظرافت بیشتر و وزن پرس کمتر،استحکام کمتر دارد و فقط میتواند در بدنه کار شود  و به هیچ وجه از آن برای کف استفاده نمی شود پس اگر شما دنبال پوشش برای دیوار هستید باید در هنگام خرید بگوید ” کاشی ” یا ” کاشی بدنه ” لازم دارید.

٭ سرامیک : قطعه سفالی که لعاب روی آن از جنس سرامیک باشد .سرامیک به دلیل پرس سنگین تر و سطح استحکام بالا در کف کار میشود حتی در بازار به سرامیک ” کاشی کف” گفته میشود ،البته برای دیوار هم قابل استفاده است به علت جذب پایین آب برای مکان‌هایی  که با آب و رطوبت در تماس هستند، مناسبند همچنین دوام و عمر طولانی دارند. نمیشود پس اگر شما دنبال پوشش برای کف هستید باید در هنگام خرید بگوید ” سرامیک ” یا “کاشی کف” لازم دارید.

خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب
خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب

٭سرامیک به جز کف برای دیوار و بدنه نیز قابل استفاده است اما کاشی فقط برای بدنه و دیوار است دلیل آن نیز این است که کاشی بدنه و دیوار دو برابر پخته شده و لعاب کاری می شود و نرم تر و بسیار لغزنده تر از کاشی کف است. پس استفاده از آن برای کف چندان هوشمندانه نیست.٭

پرسلان : نوع خاصی از سرامیک است که محبوبیت ویژه‌ای دست یافته زیرا نسبت به سرامیک‌های استاندارد،چگالتر و بادوام‌تر است. علاوه بر این، جذب آب کاشی پرسلان در مقایسه با سرامیک کمتر می‌باشد. ضریب جذب آب پرسلان نیم درصد است پس نشت ناپذیر می‌باشد.

کاشی پرسلانی نسل سوم کاشیهای کف و دیوار به کاشیهای پرسلانی تعلق دارد که مناسب نصب بر روی کف و دیوار و نمای ساختمان می‌باشند. کاشیهای پرسلانی  به دلیل جذب آب بسیار پایین و فرایند تولید خاص و منحصربه‌فرد از استحکام بالایی برخوردار بوده و به نوعی می‌توان آنها را سنگ مصنوعی نامید.

کاشی گرانیتی : در بازار ، به کاشی های پرسلانی بدون لعاب و پولیش خورده ( صیقل یافته ) به اصطلاح ، گرانیت گفته می شود. این نوع کاشی ها مانند کاشی های پرسلانی از مقاومت بالا و جذب آب پایینی برخوردار هستند.

معیار های خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب : تفاوت اصلی بین کاشی های ضخامت، مقاومت در برابر لغزش،جذب آب ، مقاومت در برابر خراش، مقاومت در برابر لکه می باشد.به طور مثال سرامیک جذب آب سرامیک خیلی کمتر از کاشی میباشد و این بدان برای مکان‌هایی که با آب و رطوبت در تماس هستند، مناسبند. در زیر تعدادی از این عوامل توضیح داده شده است.

٭ درجه کاشی : تا حالا شنیده اید که می گویند فلان سرامیک درجه یک بوده و دیگری درجه ۲ و ۳ است؟ در واقع اولین نکته مهمی که باید به آن توجه کنید درجه بندی سرامیک ها هستند، هرچه درجه کیفیت سرامیک پایین تر باشد قیمت پایین تری نیز خواهند داشت. سرامیک هایی که برای کف استفاده می شوند عموما باید از درجه ۱ و ۲ انتخاب شوند و درجه های پایین تر به عنوان کاشی های دیواری نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

٭ کاشی درجه 1: کاشی هایی هستند که کاملا سالم باشند و هیچ گونه نقصی در سطح لعابدار و کناره آنها وجود نداشته باشد.

٭ کاشی درجه 2 :کاشی هایی که در فاصله دو سانتی متری تمامی کناره های سطح لعابدار آنها بیش از یک یا دو خال، به قطر حداکثر نیم میلیمتر وجود نداشته باشد.

٭ کاشی درجه 3 :کاشی هایی که در سطح لعاب دار شدن فقط یک خال، به قطر حداکثر ۳ میلیمتر وجود داشته باشد.

٭ میزان لیزی کاشی : COF در واقع مخفف میزان لیزی کاشی سرامیکی بوده و بر روی کاشی ها یافت خواهد شد. این درجه بندی به میزان مقاومت طبیعی کاشی در برابر لیز خوردن اختصاص دارد. اگر این میزان بالا باشد اصطکاک کف با پای افراد کم تر بوده و هرچه میزان آن کم باشد به معنای لیز بودن کف است. اگر قصد خرید کاشی برای منازل مسکونی دارید بهتر است بدانید که COF بیش‌تر از ۵۰ برای این فضاها مناسب هستند. آن دسته از سرامیک هایی که دارای COF بیش‌تر از ۶۰ هستند مناسب برای فضاهای تجاری هستند. بهتر است زمانی که برای حمام و سرویس بهداشتی خود اقدام به خرید کاشی کف می کنید، به عدد COF دقت بالایی داشته باشید، برای این فضاها کاشی مناسب است که درجه COF آن بالا باشد، چرا که احتمال لیز خوردگی شما را کم می کند.

خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب
خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب

٭ درجه ساییدگی : درجه ساییدگی کاشی بر روی جعبه ها با نام PEI شناخته می شود. این نوع از درجه بندی مخصوص کاشی براق است و بر روی کاشی های مات آن را نمی یابید. در واقع درجه PEI قابلیت یک کاشی براق را در برابر ساییدگی و دوام آن به‌عنوان یک کاشی کف نشان می دهد.در واقع اگر برای منطقه ای مسکونی به دنبال کاشی سرامیک هستید کاشی هایی که PEI آن‌ها III و IV است برای کار شما مناسب هستند و آن دسته که دارای PEI بیش‌تر هستند هزینه ای اضافی در مصارف مسکونی بشمار خواهند رفت.

برای خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب و کیفیت خوب باید موارد زیر را رعایت کنید:

1- ابتدا باید متراژ درخواستی خود را بالا برید، حداقل 5 پالت یعنی حدود 500 متر مربع

2- ظرفیت کامیون نیز باید در نظر بگیرید، زیرا یکی از فاکتورهای مهم در پایین آوردن قیمت آن است که از تمام ظرفیت کامیون برای حمل بار استفاده شود. بعنوان مثال ظرفیت کامیون 6 چرخ حدود 500 متر مربع می باشد و ظرفیت کامیون 10 چرخ حدود 700 متر مربع و ظرفیت تریلی بالای 1000 متر مربع می باشد.

3- خرید خود را باید بصورت نقدی انجام دهید.

4- از آنجا که در خرید اینترنتی کاشی و سرامیک، شما نمی توانید طرح آن را از نزدیک ببینید و فقط انتخاب از طریق تصاویری است که از طریق تلگرام برای شما ارسال می شود بنابراین طرح های پرفروش و عام پسند انتخاب کنید تا خیالتان در این مورد راحت باشد.

5- نوع کاشی یا سرامیک خود را اعلام کنید تا موارد به اصطلاح خوش قیمت برای شما ارائه شود و از بین آنها یکی را انتخاب نمایید.

کاشی و سرامیک بر اساس ابعاد و همچنین درجه 1 یا 2 بودن قیمت های متفاوتی دارند. از جمله موارد دیگری که در قیمت کاشی و سرامیک و قیمت سرامیک کف و قیمت سرامیک کف پذیرایی موثر است عبارتست از: جنس خاک، ضخامت، نوع پخت، نوع طرح، برجستگی، کالیبره و لیزری، سایز، نوع بسته بندی و … برای اطلاع از قیمت محصولات تکسرام می توانید به لیستی که در زیر آورده شده، مراجعه کنید.

(لیست قیمت محصوالت تکسرام)تهران                                                                    98/05/5

نام متراژکارتن سایز درجه 1 درجه 2
مات راسان طوسی- مانا کرم- سامانتا- گلکسی-موزائیک-کلکته-بیوتی کرم-سفید ساده-ماربل

 

گلکسی طوسی تیره-گلکسی قهوه ای-لیون قهوه ای- سرنا طوسی-سرنا استخوانی-کرنلین قهوه ای

 

آتن کرم-تورین سفید-کوارتزیت طوسی روشن-آبی-طوسی روشن

آتن طوسی-کوارتزیت طوسی تیره-رما-طوسی تیره

 

 

 

 

 

1.42

 

 

 

 

120*60

940,000

 

 

1,000,000

1,040,000

 

1,070,000

 

 

850,000

 

 

890,000

 

930,000

 

970,000

 

 

 

خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب
خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب
 

 

 

 

 

پولیش

 

 

 

 

 

 

آگاتا کرم-آگاتا طوسی روشن-آرارات طوسی روشن-کلکته طوسی-کرنلین کرم-انیکس-سوپرکرم- الشاتور طوسی روشن-لیون طوسی روشن-آگاتا سفید-دهبید-سوپروایت-لیون سفید

 

الشاتور طوسی – الشاتور قهوه ای روشن-نچرال

 

آگاتا طوسی تیره- آرارات طوسی تیره- لیون طوسی تیره-لیون آبی-الشاتور قهوه ای تیره-کالسیک-فیوژن

 

ناژیا مشکی-کرنلین قهوه ای-الشاتور طوسی تیره-نرو

 

 

 

 

 

 

 

1.42

 

 

 

 

 

 

 

120*60

 

 

1,240,000

 

 

1,300,000

 

 

1,360,000

 

 

 

1,550,000

 

 

1,120,000

 

 

1,170,000

 

 

1,240,000

 

 

 

1,380,000

 

 

 

مات

 

راسان طوسی-روهام کرم-مانا کرم-سامانتا- آگاتا کرم-گلکسی-بیوتی کرم-بیوتی طوسی-کلکته

 

گلکسی طوسی تیره- گلکسی قهوه ای-بیوتی طوسی تیره

 

 

 

1.38

 

 

 

 

 

 

30*120

 

1,040,000

 

 

 

 

1,100,000

 

930,000

 

 

 

 

980,000

سمی پولیش

 

 

سرنا استخوانی- سرنا طوسی

 

گل سرنا- گل گلکسی-گل بیوتی

 

تگ گل طالیی و نقره ای شاین

 

مانا- سامانتا- راسان- روهام-کلکته

 

 

1.38

 

 

 

عدد

عدد

 

 

30*120

 

1,130,000

 

1,150,000

 

1,350,000

 

1,050,000

 

1,020,000

 

890,000

گل

 

تک گل
 

پارکتی مات

 

آبنوس آبن -گل آبنوس-توسکا قهوه ای-پالت

 

توسکا طوسی روشن

 

توسکا طوسی تیره-رز وود

 

ژور طوسی روشن آکا – راش کرم

 

آکاژور طوسی تیره-آکاژور قهوه ای-راش مشکی-افرا قهوه ای

 

 

 

 

 

1.36

 

 

 

 

 

20*120

 

1,000,000

 

1,040,000

 

1,060,000

 

1,040,000

 

1,150,000

 

880,000

 

920,000

 

940,000

 

920,000

 

1,020,000

 

پارکتی پولیش

 

 

 

پولیش

 

سوپروایت-ماهور-سوپرکرم-دهبید-امپرادوطوسی-کلکته-انیکس

 

امپرادو مشکی

 

ثنا طوسی روشن-ثنا کرم روشن-راسان طوسی-روهام کرم-سفید ساده-سرنا طوسی- پرسیاناطوسی تیره–پرسیانا قهوه ای-سامانتا-ماناکرم-موزائیک طوسی-امپرادو مشکی- گلکسی طوسی تیره-گلکسی قهوه ای

 

 

 

1.04

 

 

 

 

 

 

 

 

1.42 چهارتا یی

 

 

60*60

 

 

 

 

 

60*60

 

880,000

 

 

920,000

 

700,000

 

800,000

 

 

830,000

 

620,000

 

 

 

مات

 

پولیش سمی

 

سرنا استخوانی- سرنا طوسی

 

800,000

 

 

720,000

 

ترانس

 

دهبید-فلورانس سفید-امپرادو طوسی-ماهور

 

680,000

 

600,000

 

لعابدار مات

 

رهام کرم-سامانتا-سرنا-ماناکرم-گلکسی

 

ناژیامشکی-کلکته-کرنلین کرم-کرنلین قهوه ای

 

 

 

 

0.93

 

 

 

30*30

 

730,000

 

750,000

 

650,000

 

680,000

 

 

بوک مچ

 

آسا

 

کرنلین قهوه ای

 

 

120*240

 

13,500,000

 

000,500,16

 

خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب
خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب

دیتا د

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرسالن لعابدار

 

کرم روشن ساده-طوسی روشن ساده – سفید ساده

 

کرم تیره ساده – توسی تیره ساده –لاوا

 

آرس-انیل-هرا- سلین- اتو-آتنا- کابان- دنیرو

 

موراکو

 

W 101- I

 

SAW101-SBW101-SDI

 

SEI

 

W10

 

آنو توسی – آنو توسی روشن- کلارا

 

مایا- آن. طوسی تیره

 

I0

 

 

 

 

0.99

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0.99

 

 

 

30.5 *30.5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 *30

 

610,000

 

640,000

 

 

740,000

 

 

760,000

 

680,000

 

700,000

 

750,000

 

700,000

 

730,000

 

750,000

 

720,000

 

550,000

 

580,000

 

 

670,000

 

 

680,000

 

610,000

 

630,000

 

600,000

 

630,000

 

660,000

 

675,000

 

650,000

 

ضد اسید و ترافیک

 

 

 

SFI0

I5

 

SFI5

 

 

 

0.78

 

 

 

40 *40

 

760,000

 

800,000

 

840,000

 

685,000

 

720,000

 

755,000

 

انتخاب کاشی و سرامیک برای کف یا بدنه : بسیاری از شما عزیزان خواستار داشتن نمایی زیبا هستید. از این رو برای خرید آن نما، انواع مدل سرامیک دیوار پذیرایی و آشپزخانه را مورد بررسی قرار میدهید. بدنه پذیرایی سرامیک های دیوار دارای یک سری از تفاوت هایی عمده نسبت به سرامیک های کف هستند که اولا مورد و عمده ترین تفاوت آنها سایز تولیدی و به کارگیری آنها می باشد. در این مورد اگر بخواهیم توضیحات کامل تری را ارائه دهیم باید بگوییم که محصولات مربعی شکل را برای کف و محصولات با سایز هایی نظیر ۴۰*۸۰ و یا ۴۰*۱۰۰ را برای دیوار استفاده می کنند. شاید شنیده باشید که هرچه سرامیک بزرگ تر باشد کار شما شکیل تر و زیباتر از کار در می آید. این حرف کاملا درست است. از این رو می خواهیم شما را یک طرح در سایز ۸۰*۱۶۰ نیز آشنا کنیم. برای آشنایی با مدل سرامیک دیوار پذیرایی متنوع و یا سرامیک دیوار آشپزخانه، شما بهتر است با فروشندگانی در ارتباط باشید که بتوانند با توجه به اشراف خود به محصولات شما را راهنمایی کنند.

انواع مدل سرامیک کف پذیرایی با طرح های شیک و متنوع : سرامیک کف پذیرایی دارای طرح های شیک و متنوعی هستند و در انواع رنگ های تیره و روشن موجود می باشند. سرامیک ها با رنگ روشن برای اتاق های پذیرایی با متراژ کوچک مناسب هستند و باعث بزرگ تر به نظر رسیدن فضای پذیرایی می شوند. اگر فضای پذیرایی منزل شما بزرگ است می توانید از انواع سرامیک ها با رنگ روشن و تیره در فضای پذیرایی منزل خود استفاده کنید. سرامیک ها با رنگ های تیره دیرتر از سرامیک ها با رنگ های روشن و سفید کثیف می شوند.

انواع مدل های طرح چوب سرامیک کف پذیرایی : سرامیک ها جدیدا در انواع طرح های چوبی نیز طراحی می شوند و این مدل سرامیک ها در واقع توانسته اند توجه بیشتر طراحان داخلی و افراد را به سوی خود جلب کنند. لایه هایی که روی این مدل سرامیک ها کشیده می شوند طرحی شبیه به چوب دارند و گره هایی که در چوب های طبیعی موجود است حتی در این نوع سرامیک ها به وضوح قابل مشاهده است.

تنوع رنگ در مدلهای سرامیک کف پذیرایی : قسمت پذیرایی مهمترین قسمت در هر خانه ای است از این رو باید در هنگام طراحی معماری پذیرایی و دکوراسیون داخلی آن دقت و حساسیت زیادی را به خرج دهید. در این مطلب انواع مدل سرامیک کف پذیرایی با طرح ها و رنگ های مختلف را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها سرامیک ها با طرح و رنگ مناسبی را برای پذیرایی منزل خود انتخاب کنید.

نکات کاشی و سرامیک کف؟ باید هنگام انتخاب سرامیک اندازه آن را با مکان مورد نظر تطبیق داد. مثلا کف سرویس های بهداشتی باید اندازه کاشی را طوری انتخاب کرد تا بتوان شیبی مناسب برای تخلیه آب به درون کف شور به دست آورد. اگر اندازه سرویس دستشویی یا حمام حداکثر ۵ متر مربع باشد بزرگ ترین اندازه ای که برای خرید سرامیک پیش بینی می شود ۲۵در ۲۵ سانتی متر است. در سالن ها هم بهتر است اندازه سرامیک تا جایی که امکان دارد بزرگ گرفته شود. برای چنین فضاهایی معمولا از اندازه های ۴۰ در ۴۰ سانتی متر تا حداکثر ۸۰ در ۸۰ سانتی متر و گاهی حتی بزرگ تر استفاده می کنند چرا که این کار باعث می شود تعداد بند کمتری داشته باشیم و آلودگی کمتری در خانه ایجاد شود.

خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب
خرید کاشی و سرامیک تکسرام با قیمت مناسب

۱- بهتر است کف پوش حمام از جنس سرامیک باشد زیرا هم بادوام تر است ، هم تمیز کردن آن راحت است ، هم نسبت به رطوبت حساس نیست و در موقع خیس شدن چندان لیز نمی باشد.

۲- اگر منزل شما کواگر منزل شما کوچک است و می خواهید بزرگتر دیده شود پیشنهاد می گردد کاشی و سرامیک در اندازه بزرگ و رنگ روشن خرید کنید.شایان ذکر است استفاده از کاشی و سرامیک بزرگ منوط به صاف بودن کف یا دیوار میباشد.

۳- هنگام خرید سرامیک برای کف در نظر داشته باشید که لعاب براق نداشته باشد چون باعث سر خوردن در هنگام راه رفتن و حتی سر خوردن فرش میگردد.

۴- توجه کنید که طرح‌های شلوغ باعث میشود اتاق کوچک ، کوچکتر به نظر بیاید رنگ روشن کاشی و سرامیک باعث انعکاس بیشتر نور می شود و فضا را بزرگتر میکند شکل مستطیلی و مربعی سرامیک بزرگ کف نگاه ها را به همراه خود به انتهای اتاق خانه می کشاند و طول بیشتری به فضای داخل خانه می دهند. fa fa-check-square”>اگر منزلتان سبک اگر منزلتان سبک مدرن است پیشنهاد ما استفاده از کاشی و سرامیک بزرگ و رنگ سفید است.

۵-  اگر منزلتان سبک کلاسیک است پیشنهاد ما استفاده از سرامیک های نخودی رنگ، دارای زردی بیشتری به نسبت رنگ کرم باشید.

۶- از نمونه کار های موجود در اینترنت استفاده کنید؛ از مشاوره کاشی کار و فروشندگان کاشی استفاده کنید. قبل از نصب کاشی های سرامیکی، مطمئن شوید که شما بهترین کاشی کار را برای این کار به خدمت گرفته اید. کاشی کار ماهر پیدا کنید و  گواهینامه ی مهارت فنی حرفه ای و کارهای قبلی او را بررسی کنید. حتی بخواهید نمونه کار را نشان شما دهد.یک کاشی کاری ضعیف می تواند شما را در دو سال آتی دچار مشکل بازسازی دوباره کند.

٭٭٭ سرامیک ها و کاشی ها دارای طرح های عامه پسند و متفاوت هستند و به دلیل کیفیت بالایی که دارند برای طراحی محیط های داخلی مناسب هستند، انتخاب باکیفیت ترین و بهترین نوع از این دسته بسیار مهم است و مهتر از آن نیز نگهداری از آنها. ٭٭٭

1 نظر

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید