10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا

0
3199
10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا
10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا

10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا

وقتی حتی شغلت را دوست نداشته باشی اما محیط کارت عالی باشد، و در بهترین شرکت کار کنی خواهی دید، که  همیشه بهترینی و موفق ترین.

10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا : ما در وسط رونق ساخت و ساز قرار داریم. رونقی که به پروژه های بزرگ مهندسی عمران در هند و خاورمیانه دامن زده است. و باعث پیشرفت آنها در این زمینه شده اند. این کار باعث می شود زمان بسیار خوبی برای کار در یک شرکت مهندسی عمران باشد. شرکتهایی که باعث پیشرفت کارکنانشان شوند.در کشورهای در حال توسعه به ندرت به این موارد مانند کشورهای توسعه یافته اهمیت می دهند و به ندرت فرصتهای زیادی  وجود داشته است. این مقاله به شما نشان می دهد که بهترین شرکت ها برای کارمندان خود چه شرایط و امکاناتی دارند. و شما با چه معیارهایی می توانید برای انتخاب خود بهترین دسته از آنها را استفاده کنید ،  همچنین ده شرکت که به عنوان رهبر صنعت در مهندسی عمران شناخته شده اند و دارای امتیاز بالایی در رابطه با کارمندان است، در اینجا لیست شده است.

ویژگی های یک شرکت مهندسی عمران خوب

☆ ده شرکت برتر ذکر شده در زیر بدیهی است که برخی از مشاغل بزرگتر و اغلب مورد احترام بین المللی قرار دارند.  در واقعیت ، هزاران شرکت کوچک ، مشاوره و آژانس کوچک وجود دارد که می توانید برای آنها کار کنید.  بنابراین ، چگونه تصمیم می گیرید که در مورد کدام جای خالی درخواست کنید؟ و بخواهید در آنجا کار کنید. اولین چیزی که باید در نظر بگیرید شجره نامه یک شرکت است.  به طور کلی ، شرکت هایی که به خوبی تثبیت شده اند ، از کارآفرینی که هنوز جای پای خود را پیدا نکرده اند ، بیشتر از کارمندان جدید  دعوت به همکاری می کنند.  آنها همچنین به احتمال زیاد بسته های پاداش خوب و مزایایی را ارائه می دهند.  برخی از شرکت های بزرگتر از جمله تعطیلات اضافی ، بیمه درمانی رایگان و برنامه های افزایش حقوق بازنشستگی به شما امکاناتی را ارائه می دهند.  گفته می شود ، کار برای یک شرکت کوچکتر یا استارتاپ می تواند به معنای آرامش و انعطاف پذیری فرهنگ شرکت باشد و جزئی از چیزهای نسبتاً جدید و تازه می تواند هیجان انگیز باشد.  علاوه بر این ، ممکن است در شرکتهای کوچکتر رقابت کمتری در مشاغل وجود داشته باشد.

10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا
10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا

☆ هرگونه نظرسنجی در مورد رضایت کارکنان یا بررسی هایی است که در دسترس است، نکته دیگری است که باید به آن توجه کرد.  اگر می خواهید یک مهندس عمران سایت باشید ، حتماً سوابق ایمنی هر شرکت را بررسی کنید.  به دنبال شرکت هایی باشید که روند سلامتی و ایمنی قوی را در محل خود داشته باشند و نرخ تصادفات پایین دارند.  سرانجام ، ارزش این را دارد كه به تاریخچه شركتها توجه كنیم تا از استانداردهای اخلاقی تجارت آنها اطمینان حاصل كنیم. برای مثال در كشورهایی كه از حقوق كارگران خود سوء استفاده می كنند ، یا شركت هایی كه دارای معیارهای زیست محیطی وحشتناكی هستند ، كار نکنید، این مسائل اخلاقی و مهیج نیز باید در شرکتی که تصمیم به درخواست آن را دارید ، نقش داشته باشد، و حتما توجه شود.

10 شرکت برتر مهندسی عمران در دنیا

▪ آروپ

▪ اتکینز

▪ وینچی

▪ مت مک دونالد

▪ استنتک

▪ بالفور بیتی

▪ بچل

▪ اسکانسکا

▪ راه اندازی O’Rourke

▪ آرکادیس

۱- آروپ : در بررسی جدیدی که از سوی انتشارات مهندس عمران جدید انجام شده است ، 96٪ از كاركنان قبول كردند كه آروپ عالی است و آنها هیچ تمایلی به كار در هیچ جای دیگری ندارند. این چیزی راجع به اخلاق و فرهنگ شرکت به شما می گوید. این آموزش عالی و پیشرفت شغلی را ارائه می دهد و از مزایایی بسیار خوبی برای کارکنانش برخوردار است. آروپ شرکتی است تأسیساتی و دارای سبد بزرگ پروژه های ساختمانی و زیربنایی در اروپا و در سراسر جهان است که بیش از 30 هزار نفر را در بیش از 30 کشور جهان به کار می برد. این امر به دلیل رویکرد خلاقانه خود در طراحی سازه شناخته شده است و از نوآوری نمی ترسد ، اگر در موقعیتی چالش برانگیز مهندسی واقع شوید ، یک شرکت عالی برای کار کردن خواهد بود.

10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا
10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا

۲- اتکینز : اتکینز در یک نظرسنجی اخیر رضایت شغلی ، 7.4 از 10 نمره مثبت کسب کرده است که کارکنان به خصوص از سطح حمایت شخصی و پیشرفت حرفه ای خوشحال هستند. از آنجا که اتکینز پیمانکار اصلی پروژه های بزرگی مانند Crossrail لندن است ، فرصت های زیادی برای گیر افتادن در مشاغل جالب مهندسی وجود خواهد داشت.  اتکینز دارای بیش از 300 دفتر در حدود سی کشور است ، به این معنی که اگر بخواهید به خارج از کشور بروید ، فقط در دفتر مرکزی آن در لندن کار نمی کنید.  علاوه بر این ، طیف وسیعی از پروژه هایی که در آن کار کرده است از اقیانوس آرام آسیا تا آمریکای شمالی تا خاورمیانه کار کرده است ، و تقریباً هر رشته مهندسی را که می توانید به آن فکر کنید شامل می شود.

۳- وینچی : شرکت ساخت و ساز فرانسوی وینچی یکی از بزرگترین در جهان است که بیش از 180،000 نفر را در سطح جهان استخدام می کند. کارمندان آنها در پروژه های بزرگ بین المللی ساختاری و زیر ساختی از جمله سیستم بزرگراه چند میلیون دلاری در آتلانتا ، جورجیا و پروژه های بزرگ گاز طبیعی در استرالیا کار می کنند.  بیش از 115 سال کارکرد دارد ، وینچی قطعاً جعبه “تثبیت شده” را نشان می دهد و مرتباً رضایت شغلی را به دست می آورد. و یکی از بهترین شرکتهای عمرانی در دنیا است.

۴- مت مک دونالد : Mott McDonald یک شرکت ساخت و ساز و مهندسی در جهان است که به سرعت در حال رشد است و بطور منظم 80٪ یا بیشتر از نظرسنجی های رضایت شغلی را کسب می کند.  این یک شرکت متعلق به کارمندان است ، به این معنی که فرهنگ بسیار محور مردم است و پیشرفت و همکاری حرفه ای را بسیار با ارزش می داند.  همچنین یکی از بهترین برنامه های آموزش فارغ التحصیلان ، که به طور مداوم در جدول های مقایسه ای بسیار بالا قرار دارد ، دارای افتخار است این شرکت است.

۵- استنتک : Stantec یک شرکت مهندسی مشهور در سطح جهان است که حضور خاصی در آمریکای شمالی و انگلیس دارد. کارمندان از سیستم مزایا و ارتقاء تعادل کار و زندگی در شرکت تمجید می کنند. این شرکت روی پروژه هایی کار کرده است که شامل خط لوله لوله کلید ، تلسکوپ تلوس ، و درایو آنتونی هندای است و بیش از 400 مکان در شش قاره جهان (به استثنای قطب جنوب) دارد.

10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا
10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا

۶- بالفور بیتی : Balfour Beatty در پروژه های زیرساختی در مقیاس بزرگ تخصص دارد و از اعتبار جهانی محکمی برای تحقق موفقیت آمیز برخوردار است. این مرکز تمرکز جدی در کمک به جوامع برای رشد و مشارکت با اقدامات مثبت مانند پروژه های پایداری محلی دارد. این شرکت که پیش از این در زمینه ساخت و ساز و توسعه زیرساخت ها فعالیت داشته است ، از سال 2018 با گردش مالی و سود بزرگترین کشور انگلستان بود و بسیاری از بنگاه های دیگر در انگلستان و آمریکای شمالی را به دست آورد. با این حال ، این شرکت با قرار گرفتن در بندهای شرکتی با شرکتی که قانون حمایت از داده را نقض کرده است ، درگیر جنجال های بسیاری از جمله سقوط ریلی ها تفیلد شده است که در آن مشخص شده است که قوانین بهداشت و ایمنی را نقض می کند. کارگران لیست سیاه که دومی از آنها منجر به تعدادی از مراحل دادگاه شد. اینها مواردی هستند که هنگام تصمیم گیری در کدام شرکت برای کار باید مورد توجه قرار گیرند.

۷- بچل : اگر تصمیم بگیرید که برای بچل کار کنید ، احتمالاً در برخی از چالش برانگیزترین پروژه های مهندسی جهان ، احتمالاً در مکان هایی مانند آفریقا ، جایی که بچل حضور پررنگی دارد ، کار خواهید کرد.  این شرکت معتبر و پیشرو در جهان برای طراحی سازه ، ساخت و ساز و تأمین انرژی است ، زیرا این شرکت بزرگترین شرکت ساختمانی در ایالات متحده است. این کشور در مواردی مانند سد هوور ، سیستم حمل و نقل عمومی Bay Area Rapid Transit ، کانال تونل کانال و احیای میادین نفتی کویت پس از جنگ خلیج فارس کار کرده است، پروژه های غیرقابل انکار بزرگی که دنیای ما را به روشهای اساسی تغییر داده اند.

10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا
10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا

۸- اسکانسکا : Skanska یک شرکت ساختمانی سوئد است که در سراسر جهان بسیار مورد توجه است.  کارمندان می گویند که از محیط کار در شرکت راضی هستند. یکی از دلایلی که مرتباً ذکر می شود این است که اسانسسکا خوشحال است که به زودی مسئولیت مسئولیت استخدام جدید و مهندسان فارغ التحصیل را به کار خود می دهد.  Skanska روی پروژه هایی مانند ایستگاه حمل و نقل مرکز تجارت جهانی و ایستگاه پنسیلوانیا کار کرده است ، که از سال 2019 شلوغ ترین ایستگاه در نیمکره غربی است. مهمترین مورد Skanska پروژه های سبز آن است: این شهر به عنوان یک سازنده سبز مرتباً در سطح بالایی قرار گرفته است.  همچنین طرح های مختلف یادگیری سبز ، از جمله مدرسه پایداری زنجیره تأمین را که به سازندگان ساخت و ساز در مورد پایداری آموزش می دهد ، اجرا کرد.

۹- راه اندازی O’Rourke : راه اندازی O’Rourke در اروپا ، خاورمیانه و آسیا حضور گسترده ای دارد. برنامه آموزش فارغ التحصیلان آن بسیار مورد توجه بوده و شرکتی است که باعث ارتقاء آموزش و توسعه حرفه ای و همچنین فرصتی برای کار در پروژه های برجسته می شود. Laing O’Rourke در پروژه هایی همچون ترمینال شماره 5 هیترو ، Ascot Racecourse و بیمارستان Tunbridge Wells کار کرده است.  Laing O’Rourke سهم خود را در بحث و جدال دیده است ، در حالی که در لیست سیاه غیرقانونی به رهبری انجمن مشاوره انگلیس نیز شرکت می کند ، منجر به عذرخواهی در سال 2016 و مراحل دادگاه شد.

10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا
10شرکت برتر مهندسین عمران در دنیا

۱۰- آرکادیس : Arcadis یک مشاوره بزرگ است که روی پروژه های زیست محیطی و پایداری متمرکز است ، از جمله طراحی و ساخت پروژه هایی مانند مراکز حمل و نقل که باعث بهبود زندگی شهری می شود. این یک شرکت محبوب است که می تواند برای آن کار کنید ، پروژه های متنوعی را ارائه می دهد که ایده آل برای افرادی است که حرفه خود را در مهندسی عمران شروع می کنند و یا یک چالش جدید را دوست دارند. Arcadis در پروژه های مختلفی کار کرده است از جمله مواردی که شامل مسابقات فرمول 1 Grand Prix استرالیا ، ریلی با سرعت بالا در کالیفرنیا و تیمز آب است.  برج خلیفه ، بلندترین سازه دست ساز جهان ، همچنین پروژه ای بود که Arcadis به کار در این زمینه کمک کرد ، “بررسی همتای مستقل از سیستم ساختاری برج”. برخی رسوایی ها ساخت و ساز برج خلیفه را احاطه کرده اند ، به ویژه در مورد خودکشی هایی که توسعه آن را در پی دارد.  اینها همچنین مواردی است که باید در هنگام انتخاب شرکتی برای کار انتخاب کنید.

▪▪▪ شرکتهای موفق اولین چیزی که بسیار برای آنان مهم است، رضایت کارمندانی است که برای آنها کار می کنند. شرکتهای موفق هیچگاه به کارمندان خود نگاه ابزاری ندارند. و همین امر باعث شده آنها برترین شرکتها در جهان باشند.  ▪▪▪

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید