چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟

0
2487
چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟
چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟

چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟

اقدام،درمان ترس و تنبلی است

چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟ ورود به خانه جدید می تواند واقعاً هیجان انگیز باشد ، اما وقتی به دکوراسیون آن از ابتدا فکر می کنید ، شاید می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.  کدام رنگ را باید انتخاب کنم؟  آیا باید مبل تکه ای یا سه نفره بگیرم؟  به چه فرش چه اندازه ای نیاز دارم؟ شاید در اولین نگاه ، یک تخته سنگ تزئینی خالی بتواند احساس ترس و وحشت ایجاد کند ، اما با رویکرد مدیریت پروژه برای تزئینات داخلی ، می فهمیم که چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم و متوجه خواهید شد که چگونه تصمیم گیری ها بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر میکنید. طراحان داخلی این مسئله را خیلی خوب می دانند،  هنگام بررسی ده ها مشتری و پروژه ، رویکرد آنها برای تزئین کمتر در این مورد آشکار است و بیشتر در مورد روش های مدیریت پروژه با برنامه ها ، صفحات گسترده و لیست های انجام شده عملی است.  با شکستن هر جنبه تزئینات و دکوراسیون داخلی ، می توانند پیشرفت خود را بررسی کنند و یک برنامه دکوراسیون را بر اساس برنامه و بودجه انتخاب و ایجاد میکنیم. این روش بسیار خوب است و آنها به راحتی می توانند اطمینان حاصل کنند که قطعات و طرح های انتخاب شده در طرح کلی خانه چه کاربردی خواهند داشت. بنابراین ، می توانید با استفاده از یک رویکرد مدیریت پروژه ، طراحی داخلی منزلتان را انجام دهید.

چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟
چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟

ما توصیه های برتر طراحی داخلی را در 10 مرحله آسان جمع آوری کرده ایم تا پروژه خانه تان را به یک ماجراجویی سرگرم کننده ، لذت بخش و موفق تبدیل کنید.

۱- اندازه گیری های اتاق خود را انجام دهید : اندازه گیری اتاق خود را انجام دهید و آنها را بر روی یک کاغذ علامت گذاری کنید.  سپس برای یافتن محل استقرار ایده آل آنها در اتاق ، شکل های برش خورده خود را اضافه کنید و این نکته را در نظر داشته باشید که چگونه افراد به دور اتاق حرکت می کنند.

۲- بهترین نور طبیعی را در خان مشخص کنید : برای تصمیم گیری در کجا می توانید یک نورپردازی مصنوعی اضافی ، منبع بهترین نور طبیعی را در اتاق خود شناسایی کنید ، فرقی نمیکند این نور چه از درها یا پنجره ها باشد، استفاده کنید.

۳- آنچه را برای برنامه ریزی طراحی خود انتخاب کردید انجام دهید  ایده های خودتان بهترین هستند : همیشه  خوب است که برای انتخاب طرح داخلی خود در مورد چه اشیاء ، مبلمان یا حتی پوشش های کف از ایده های خودتان استفاده کنید.  مواردی که شما انتخاب می کنید باید در حالت ایده آل به سبکی باشند که الهام بخش شما از دکوراسیون باشد.

چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟
چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟

۴- در مورد رنگ ها و چیدمان دکوراسیون از قبل تصمیم بگیرید : در مورد رنگ هایی که می خواهید در اتاق استفاده کنید تصمیم بگیرید. به طور کلی ، ترجیح داده می شود  برای خود سه رنگ انتخاب کنید  و سپس با استفاده از انواع آن و تطبیق آنها دکور رنگ مورد نظر را انجام دهید. در دکوراسیون خانه برای قرار دادن  وسایلتان گوشه ای از اتاق را انتخاب نمایید و  وسایل خانه را به طوری که پراکنده نباشد قرار بدهید زیرا که پراکنده بودن وسایل در دکوراسیون کاری اشتباه است. کنار هم قرار دادن وسایل خانه باعث ایجاد نقطه ای برای توجه داشتن خواهد بود و وسایل خانه تان مانند اثری هنری در دکوراسیون خانه نمایان خواهد شد. برای ایجاد هماهنگی در دکوراسیون ، استفاده از  قفسه نیز مناسب خواهد بود. همچنین برای عکس هایی که می خواهید در دکوراسیون قرار بدهید ، می توانید از  قاب هایی که دارای جنس و رنگ هماهنگ می باشد استفاده نمایید. اگر نکات را رعایت این یعنی به تنهایی  می دانیم که چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم.

۵- رنگهای وسایل منزلتان با هم هماهنگی داشته باشند : برای کمک به پروژه در فضای آینده دکوراسیون داخلی، یک ایده ی هماهنگ داشته باشید. و به یاد داشته باشید که مبلمان ، پرده ها ، دیوارها ، کف و درها را در نظر بگیرید تا یک پایان هماهنگ را ایجاد کنید. برای کمک به فکر کردن در مورد دکوراسیون هماهنگ ، چند عکس از اتاق و کل فضای خانه تان بگیرید. از این طریق می توانید چگونگی ظاهر شدن رنگ ها و لحن ها را در فضا مشاهده کنید. و بهتر برای طراحی داخلی تان تصمیم بگیرید.

۶- برای دکوراسیون داخلی از دیوارها شروع کنید : چه رنگ و چه کاغذ دیواری را انتخاب کنید ، مطمئناً دیوارهای شما منبع اصلی رنگ در اتاق خواهد بود، مگر اینکه آنها را با رنگ های خنثی بگذارید تا رنگ های دیگری را که در جای دیگری استفاده می شود ، برجسته کنید تا بیشتر به دید بیاید. اگر می خواهید اتاقتان بزرگتر به نظر برسد ، از رنگ های روشن استفاده کنید و دیوارهای خود را با یک سقف سفید متضاد کنید. تا بیشتر به چشم بیاید.

چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟
چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟

۷- کف خانه تان را در نظر بگیرید : با استفاده از وصله swatches ، موادی را که می خواهید کف خود را بپوشانید تعیین کنید. سعی کنید رنگی را برای  کف انتخاب کنید که تا حدودی با دیوارها تضاد داشته باشد، به عنوان مثال دو تن سبک تر یا تیره تر در رنگها؟ وجود دارد.همچنین در مورد چگونگی بازتاب نور طبیعی روی زمین فکر کنید. که چگونه این نور را به زیبایی تمام بچرخانید. پایان دادن به رنگهای مات جلوه های کاملاً متفاوتی خواهد داد. کفپوش همچنین می تواند به عمق یک اتاق کمک کند. جایگزین کردن فرش یا کفپوش چوب یک کار بزرگ است. در نظر بگیرید که متخصصان استخدام کنید تا مطمئن شوید که درست انجام شده است. کفپوش ورقه ورقه به نظر می رسد مانند کف پوش چوب سخت، اما بسیار ارزان تر و آسان تر است. فرش منطقه را در نظر بگیرید که آیا چوب سخت و فرش شما را دوست دارید یا فرش، خرید یک فرش بزرگ منطقه می تواند فورا تغییر ظاهر اتاق را تغییر دهد. همچنین می تواند کف را در مناطق ترافیکی بالا محافظت کند. به یک فروشگاه لوازم خانگی بروید، یک نوع فرش را که دوست دارید را انتخاب کنید. شما می توانید فرش را با نصف قیمت سفارش دهید. اگر تصمیم به رنگ کردن دیوارها به غیر از سفید یا اگر از کاغذ دیواری استفاده کردید باید با یک انتخاب کفپوش بیشتر فکر کنید.

۸- سبک مبلمان خود را انتخاب کنید : هنگامی که ظاهر کلی اتاق خود را ایجاد کردید، و طرح کلی دکوراسیون را خلق کنید ، مبلمان خود را قرار دهید. دریغ نکنید و جسارت داشته باشید که ترکیبات مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی بهتر است در دکوراسیون ایجاد کرد. تزئینات پایان را با استفاده از اشیاء تزئینی ، بدون درهم ریختن فضای و حفظ تعادل رنگ ، اضافه کنید. خرید مبلمان در صورت امکان، وقت و پول اضافی را برای تکه هایی از مبلمان که از بسیاری از آنها استفاده می کنید، مانند یک نیمکت، صندلی یا میز ناهار خوری قرار دهید. این می تواند “قطعات سرمایه گذاری” باشد که سبب راحتی و سبک شدن اتاق می شود.

۹- روشنایی مصنوعی خود را در اولویت قرار دهید : نورپردازی با شکل دادن به فضا در عصرها و ایجاد فضای خاصی به آن نقش مهمی در اتاق ایفا می کند.  هنگام نصب ، با قرار دادن چراغ در اطراف اتاق روشنایی ایجاد کنید. چراغ های آویزان اتاق را باریکتر  نشان میدهد، گزینه خوبی که باید در نظر بگیرید نورهای لامپ فرو رفته در سقف هستند ، یا همان نورهای مخفی آنها یک نور روشن و نرم تر را هدایت می کنند. و یک فضای آرام و زیبا ایجاد  میکنند. در واقع نورپردازی از عوامل مهم در دکوراسیون خانه مانند نورپردازی دکوراسیون آشپزخانه که دارای اهمیتی بالایی نیز می باشد ، استفاده از نور پردازی  مناسب خواهد بود که استفاده درست نورپردازی در دکوراسیون منزل باعث  میشود ، خانه جانی دوباره به خود بگیرد. در نورپردازی دکوراسیون باید  دقت شود ، در مکان هایی که نور کافی وجود ندارد ، به وسیله چراغ هایی نور نداشته آن برطرف شود. استفاده از تنظیم کننده نور در دکوراسیون نیز انتخابی مناسب خواهد بود.

چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟
چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟

۱۰- انتخاب سبک دکوراسیون : قبل از شروع به طراحی دکوراسیون سبک خود را انتخاب کنید. شما می توانید دکور خود و طراحی داخلی  خود را بر اساس یکی از این سبک های رایج و یا ترکیبی از چند سبک انجام دهید.

مینیمالیستی: برخلاف اکثر سبک های دیگر، دکوراتور مینیمالیستی می خواهد یک فضای تمیز با چند نقطه کانونی داشته باشد. طراحی مبلمان بیشتر مهم است، زیرا یک مبل راحتی یا میز قهوه لوسیت به عنوان هنر دو برابر می شود.

امروزی: نگاهی به سبک مینیمالیستی و پرتاب در برخی از منطقه ها راحت است. یک رنگ روشن را انتخاب کنید تا اتاق را جالب تر کنید و قصد داشته باشید دیوار را به یک نمایش هنری تبدیل کنید. جهان شیک استفاده از قالیچه های اسکاندیناوی، آسیایی، آفریقایی یا آمریکایی، پرتاب، گلدان و لهجه ها. یک اتاق که با چشم اندازی فرهنگی تزئین شده است، مهمانان را جذب می کند و سفرهای خود را نشان می دهد.پیچیده. اگر دوست دارید یک سبک کلاسیک داشته باشید، احتمالا به رنگ سفید، سیاه و خاکستری با چند اسپاسم رنگ در میان می روید. استفاده از لامپ های سنتی و منسوجات ساخته شده برای یک احساس فوق العاده است.

چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟
چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟

نکات لازم در جهت اجرای ایده های طراحی دکوراسیون داخلی : اگر سبک مورد نظر که تمایل دارید از آن در طراحی خانه استفاده کنید را انتخاب کرده اید، اطمینان حاصل کنید که هر آنچه که برای اجرای آن لازم است را می دانید. اطلاع از موارد زیر نیز می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

٭ از خرید وسایل اضافی خودداری نمایید.

٭ تنها از یک تم در طراحی فضای مورد نظر استفاده نمایید. چرا که استفاده از چند تم نمای زیبایی ایجاد نخواهد کرد.

٭ اگر در فضای اتاق المانی کانونی وجود دارد، اطمینان حاصل کنید که آن را در مرکز و در نقطه کانونی قرار داده اید.

٭ افزودن نور به محیط با استفاده از آینه های بزرگ : اهمیت و تاثیر استفاده از آینه در محیط های کوچک بر هیچکس پوشیده نیست. این تاثیر زمانی بیشتر می شود که نور طبیعی به فضای اتاق وارد شود. نصب آینه ها باید در نقطه مقابل پنجره ها صورت گیرد، با انجام این کار، نور منعکس شده و فضای اتاق بیشتر روشن می شود. هرچه اندازه اتاق کوچکتر باشد، آینه ای که مورد استفاده قرار می دهید باید بزرگتر باشد.

چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟
چگونه طراحی داخلی منزل خود را انجام دهیم؟

٭ عدم ایجاد هرج و مرج در اتاق : منظور از ایجاد هرج و مرج در این جا خرید وسایل نه چندان ضروری که باعث شلوغی اتاق می شود، می باشد. هم چنین توجه داشته باشید که میز ها و کانتر آشپزخانه همیشه مرتب بوده و همه چیز در جای خود  قرار دارد. به یاد داشته باشید که در استفاده از وسایل تزئینی زیاده روی نکنید.

٭٭٭ اجرای ایده به معنای تغییر فضای موجود به بهترین شکل می باشد. سلیقه فردی شما تاثیر بسزایی در نوع طراحی خانه، چیدمان مبلمان، استفاده از رنگ ها و دیگر عوامل مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی، دارد. ٭٭٭

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید