فروش دیوار پوش pvc

0
3060
فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

فروش دیوار پوش pvc

این موقعیت نیست که انسان را می سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق میکند.

فروش دیوار پوش pvc :دیوارپوش چیست؟ پوششی را که بر روی دیوار بکار می برند دیوارپوش می گویند. از دیوارپوش بیشتر در محیط های اداری و تجاری استفاده می کنند و با رعایت اصول طراحی و دکوراسیون داخلی می توان به هرچه زیبا تر شدن این فضا ها کمک شایانی نمود. البته امروزه در منازل نیز از دیوارپوش ها برای تزیین و زیبا سازی به خصوص در قسمت هایی مانند فضای بالای شومینه یا قسمت هایی از دیوار پذیرایی و … استفاده می کنند. بکاربردن دیوارپوش باعث بوجود آمدن فضایی خاص و منحصربفرد خواهد شد که امروزه مورد توجه بسیاری از طراحان در دنیای دکوراسیون قرار گرفته است. در گذشته اغلب از کاغذ دیواری استفاده می کردند با تولید دیوارپوش رفته رفته، استفاده از کاغذ دیواری کمتر شد. هم چنین دوام و ماندگاری بیشتر دیوارپوش ها نسبت به کاغذ دیواری باعث ترویج و استفاده هر چه بیشتر از دیوارپوش ها شد.

فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

انواع دیوارپوش

دیوارپوش pvc

دیوارپوش چوبی

دیوارپوش سه بعدی

فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

دیوارپوش pvc: پی وی سی از پلاستیک فشرده تولید می شود و امروزه در صنعت ساختمان سازی جایگزین موادی مانند چوب، خاک رس و … شده است. دیوارپوش پی وی سی به خاطر مزایای زیادی که دارد امروزه در ساختمان های بسیاری بکار برده می شود. ما در این مقاله سعی داریم که در مورد پوشش pvc صحبت  کنیم، با ما همراه شوید.

 

مزایا و فواید ا

فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

ستفاده از دیوارپوش پی وی سی 

۱- سبک و با دوام: این دو مزیت اصلی دیوارپوش های pvc است. با ماده ای بسیار سبک و قوی تولید می شود. دوام بالایی دارد و به نگهداری بسیار کمتری احتیاج دارد. مایعات را جذب نمی کند و در مقابل تغییر رنگ نیز مقاومت می کند. دیوارپوش های pvc همچنین ضد لکه هستند. با توجه به مواد آنها ، تمیز کردن این نوع دیوارپوش های دیواری آسان است. هرگونه علامت یا لکه روی تابلو را می توان فوراً با یک دستمال مرطوب و برخی از صابون های معمولی جدا کرد و باعث ماندگاری بیشتر آنها نسبت به سایر دیوارپوش ها شد. تابلوهای pvc همچنین از نظر دیواری بسیار بهداشتی تر هستند. این امر به این دلیل است که پس از نصب در حمام یا آشپزخانه شما ، دیوارپوش ها مقاوم در برابر کپک هستند و از رشد باکتری ها جلوگیری می کنند. از آنجا که دیوارپوش های pvc از چنین نگهداری کم برخوردار هستند ، آنها جایگزین خارق العاده ای برای صاحبان مشاغل خانگی هستند ، که به دنبال کاهش زمان صرف تمیز کردن دیوارهای کاشی کاری سنتی هستند.

فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

۲- نصب آسان : دیوارپوش های pvc برای نصب بسیار آسان است. بسیار کاربر پسند است و به دلیل سبک بودن آن ، تکنسین ها آنها را به راحتی نصب می کنند. اگر آنها را با کاشی مقایسه کردید ، دیوارپوش های pvc فقط نیمی از زمان نصب را می گیرند. به جای کاشی می توانید هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی کنید. شما می توانید همانطور که می خواهید آنها را به صورت عمودی یا افقی نصب کنید. همچنین نصب دیوارپوش های پی وی سی نسبت به نصب کاشی بسیار راحت تر است. به حدی که اگر کمی دانش این کار را داشته باشید حتی خودتان نیز قادر خواهید بود این دیوارپوش ها را نصب کنید.آنها نیازی به استفاده از گروت ندارند و آنها را به یک جایگزین خارق العاده برای دیوارهای حمام کاشی شده تبدیل می کند

۳- مقرون به صرفه : اگر فکر می کنید ، باید هزینه بیشتری برای صفحه های pvc بپردازید ، نگران نباشید. به اندازه کاشی ها گران نیست. شما می توانید مقدار زیادی از پول بدست خود را پس انداز کنید و همچنین با نصب آسان آن ها نیز در مصرف هزینه صرفه جویی کنید و با بودجه کم ، ظاهر جدیدی به خانه تان ببخشید.

فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

۴- مقاوم در برابر آب و آتش : پنل های pvc ضد آب هستند. آنها به دلیل مقاومت در برابر آب بسیار محبوب هستند. بیشتر افراد این مزیت مهم دیوارپوش های پی وی سی را دوست دارند. بسیاری از مالکان خانه در حمام و آشپزخانه خود با مشکل لکه ها روبرو هستند. دیوارپوش های pvc بهترین راه حل برای متوقف کردن این مشکل است. به استثنای سرویس بهداشتی و آشپزخانه ، می توانید از آن در سراسر خانه از جمله اتاق های خواب ، اتاق نشیمن ، اتاق زیر شیروانی ، زیرزمین و گاراژ استفاده کنید. در یک حمام یا محیط آشپزخانه شلوغ ، ضروری است دیوارهایی که نصب کرده اید ضد آب باشد و در اثر تراکم یا پاشش آب آسیب نبیند. همانطور که اغلب در مورد دیوارهای نقاشی شده اتفاق می افتد ، یک محیط مرطوب می تواند باعث تجزیه رنگ و لایه برداری از دیوار شود. با این حال ، دیوارپوش های pvc به گونه ای طراحی شده اند که از نظر مقاومت در برابر آب کاملاً مناسب هستند ، به این معنی که استفاده آنها در یک اتاق مرطوب نیز شدنی است. این پنل ها علاوه بر ضد آب بودن ، مقاوم در برابر آتش هستند ، بنابراین برای نصب در خانه شما بی خطر است.

فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

۵- تعمیر و نگهداری کم : همانطور که میدانید ، دیوارپوش پی وی سی آب جذب نمی کند. بنابراین به دلیل همین مزیت ، نیازی به نگهداری منظم ندارد. در صورت لکه دار شدن ، می توانید به راحتی آن را با پارچه و آب معمولی از بین ببرید. مزیت اصلی این است که برای نگهداری زمان زیادی نمی برد.

۶- انواع طرح ها : دیوارپوش های دیواری پی وی سی می توانند در طیف گسترده ای از سبک ها ، رنگ ها و نقش ها در اختیار مشتری باشند. به این معنی که همیشه یک راه حل برای تکمیل و تقویت طراحی داخلی فعلی اتاق شما وجود دارد. همانطور که مشاهده می کنید ، مزایای استفاده از دیوارپوش های pvc در حمام یا آشپزخانه شما این امکان را به شما می دهد که یک دیوار بهداشتی و ضد میکروب و ضد کپک و همچنین ضد آب و ضد آتش ایجاد کنید.و به علاوه اینکه زمان زیادی نیز در هنگام نصب آن ها صرفه جویی خواهد شد. فروش دیوارپوش pvc در اندازه ها ، رنگ ها و بافت های مختلفی در دسترس مشتریان هستند. بنابراین ، هر یک از آنها را مطابق انتخاب خود یا معماری خانه انتخاب کنید.

فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

انواع دیوارپوش pvc: دیوارپوش های پی وی سی دارای انواع چاپی، روکش دار و چوبی هستند.

۱- دیوارپوش pvc چاپی: در مدل دیوارپوش های پی وی سی چاپی، طرح که به عنوان نمای بصری دیوار پوش میبینم بر روی دیوارپوش pvc چاپ شده است. این نوع از دیوارپوش های pvc را نمی توان به راحتی شست، زیرا شستن این دیوار پوش ها طرح چاپ شده بر روی آن ها را کمرنگ می کند و به مرور از بین می برد. این نوع دیوارپوش از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به دیوارپوش ه چوبی دارند که همین موضوع یک مزیت برای این نوع دیوارپوش محسوب می شود. همچنین این مدل دارای طرح و رنگ های مختلف می باشد.

۲- دیوارپوش pvc روکش دار: در مدل دیوار پوش پی وی سی روکش دار بر روی دیوار پوش یک لایه روکش pvc اضافه می شود. قیمت مدل دیوارپوش روکش دار نسبت به نوع چاپی بیشتر می باشد. مدل روکش مانند مدل چاپی نیز دارای طرح و رنگ های متنوع است.

فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

۳- دیوارپوش pvc ساده: این نوع دیوار پوش برخلاف مدل های روکش دار و چاپی هیچ گونه فرایند اضافه ای روی آنها انجام نشده است. دیوار پوش های pvc را می توان به صورت افقی و یا عمودی نصب کرد. این دیوارپوش ها در برابر ترک هایی که احتمال دارد در دیوار ساختمان به وجود بیاید مقاوم است. همچنین در هنگام آتش سوزی شعله ور نمی شود. دیوارپوش pvc با داشتن مزیت های فراوان می تواند یک جایگزین ایده آل و مناسب برای متریال هایی مثل گچ، بتن، چوب و سایر مواد باشد.

فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

۴- دیوارپوش طرح سنگ: که در ادامه به صورت دقیق تر توضیحاتی داده شده است. تمامی دیوارپوش های ذکر شده انعطاف بالایی دارند و به راحتی خم میشوند. برای اجرا و نصب به این نکته باید توجه نمایید که گاهی سطح زیرین ممکن است مناسب برای اجرای دیوارپوش پی وی سی نباشد، که در این صورت باید نصاب با ایجاد زیرسازی مناسب اقدامات لازم را جهت نصب این متریال فراهم آورد.متریالی که برای ایجاد زیرسازی مورد استفاده قرار میگیرد بسته به محیط شما متفاوت میباشد اما به طور کلی شامل دو نوع :چوب و پروفیل آلومینیومی میباشد. معمولا از دیوارپوش پی وی سی با روکش چوب با عنوان دیوارپوش چوبی یاد میشود؛ که میتواند گزینه ی بسیار ارزانتر و با طول عمر بالاتری به نسبت دیوارپوش چوبی محسوب شود.

۵- دیوارپوش ضد ضربه : دیوارپوش پی وی سی ضد ضربه، راه حلی جدید و اقتصادی برای مشکل پی وی سی (آسیب پذیر بودن در برابر ضربات) میباشد. این متریال به بدلیل فرم و قالب متفاوت ، سبب شده تا در برابر ضربات مقاوم باشد. لازم به ذکر است که از نظر هزینه در برابر دیوارپوش پی وی سی معمولی گرانتر بوده و در برابر نوع توپر آن ارزانتر میباشد.

فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

قیمت دیوارپوش pvc

با توجه به انواع دیوارپوش های موجود در بازار قیمت دیوارپوش نیز متفاوت خواهد بود. امروزه انواع و اقسام مختلف دیوارپوش ها در ابعاد و رنگ آمیزی های متنوع تولید و عرضه شده اند. قیمت دیوارپوش های pvc نیز با توجه به طرح، طول و عرض آنها متفاوت است.

فروش دیوار پوش pvc
فروش دیوار پوش pvc

*** پی وی سی یکی از محبوب ترین متریال برای تولید دیوارپوش میباشد. علت این محبوبیت مقاومت بالای آن در برابر آب و رطوبت ، حرارت میباشد. همچنین میتواند از رشد قارچ و باکتری در محیط جلوگیری نماید.***

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید