فروش پکیج ایران رادیاتور

0
268
فروش پکیج ایران رادیاتور
فروش پکیج ایران رادیاتور

در زمستان سرد و بارش دانه های برف از آسمان شب، پشت پنجره خانه روی کاناپه ی همیشگی مان کنار شومینه، چای زندگی را بنوشیم و از آن لذت ببریم.

فروش پکیج ایران رادیاتور : وجود پکیج در آپارتمان باعث می شود که نیازی به داشتن بخاری نداشته باشید. پکیج ایران رادیاتور هم آب گرم حمام و آب گرم ظرف شویی و دستشویی را تامین می کند و با ورود آب گرم به داخل رادیاتور ها باعث گرم شدن هوای داخل آپارتمان می شود.

پکیج گرمایشی ایران رادیاتور : تولید پکیج گرمایشی ایران رادیاتور در انواع دیواری و زمینی از سال 1358 آغاز گردید. پکیج های گازی، دیواری و زمینی ایران رادیاتور به کمک تبلیغات گسترده، قیمت های مناسب و رقابتی و همچنین خدمات پس از فروش پاسخگوی خود، توانسته است بخش بزرگی از بازار مصرف پکیج های گرمایشی در کشور را تصاحب نماید. یکیج های شوفاژ دیواری و زمینی ایران رادیاتور در انواع و کاربردهای مختلفی تولید می شوند که می توان به مدل های پکیج های دیواری و زمینی، پکیج فن دار، بدون فن، تک مبدل، دو مبدل، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های 21000 تا 36000 اشاره نمود. همچنین پکیج شوفاژ دیواری گرمایشی ایران رادیاتور در انواع تک مبدل و دو مبدل تولید می شود و هر کدام بر اساس ظرفیت، نوع، راندمان سوخت مصرفی، فشار آب مورد نیاز و . . . دارای مدل های متنوعی می باشند. این تقسیم بندی برای سهولت بیشتر در امر انتخاب پکیج مناسب برای هر مصرف کننده می باشد. پکیج های مدل ECO – K – ES – E – M – L – LR  پکیج های دو مبدل هستند و سری مدل های BM جز مدل های تک مبدل ایران رادیاتور محسوب میشوند. همچنین لازم به ذکر است در هر کدام از این دو مدل سری FF فن دار و سری CF بدون فن می باشد.

طرز روشن کردن پکیج ایران رادیاتور برای گرمایش چگونه است؟

اول شیرها رادیاتور را چک کنید همه باز باشد ( به سمت چپ باز به سمت راست بسته ) شما وقتی در حالت گرمایشی پکیج ایران رادیاتور را روشن میکنید چراغها به نوبت شروع به روشن ماندن میکند و عدد آخر سمت راست نشان دهنده دمای آب رادیاتورها و یا رادیات داکت اسپلیت شماست.

توجه داشته باشید شیرهای رادیاتورها در همه فصول سال نباید بسته باشد فقط از قسمت ولوم سمت چپ پکیج که نشان  رادیاتور بر روی آن مشخصص است استفاده کنید ولوم را به سمت 0 برده و چراغ مربوط خاموش میشود و در حالت زمستان برای روشن کردن پکیج مدار را چک کنید شیرها در حالت باز باشند و درجه را بر نسبت به سرمای هوا تنظیم کنید به سمت راست (maxi ) گرمتر و به سمت 0 (چپ ) دمای رادیاتورها کمتر میشود و از هوای محیط کار یا منزل شما کاسته میشود.

فروش پکیج ایران رادیاتور
فروش پکیج ایران رادیاتور

اسید شویی پکیج و سرویس پکیج ایران رادیاتور یعنی چه؟ اسید شویی یا سرویس پکیج شامل بازکردن 2 مبدل و رسوب گیری به وسیله اسید دیسکیلر و تمیز کردن صافی برگشت و مدار شویی است . داخل پکیج مثل ته کتری رسوب در داخل مبدلها و بلوکهای پکیج جمع میشود و مانع رسیدن انرژی گرمایش به اب میشود و جلوی گردش اب گرفته میشود عموما مشکلات بعد از رسوب گیری از بین میرود همیشه تعمیرکار پکیج ماهر اول  اسید شویی میکند بعد تست قطعات را میگیرد سرویس پکیج عموما هرساله و در بعضی مناطق پر رسوب سالی 2 بار این امر صورت میگیرد. حتما در موقع تعمیرات پکیج اسید شویی را انجام دهید. البته شرکت سازنده در هنگام فروش پکیج ایران رادیاتور موظف است، این مسئله را به شما بگویند.

برای راه اندازی پکیج چه نکاتی توجه کنیم؟

☆ حتما دودکش را چک کنید باید داغ باشد.

☆ نباید بوی خام سوزی در محیط پخش شود سر درد و سر گیجه و حالت تهوع از نکاتی است که یعنی دی اکسید کربن در محیط است.

☆ چراغها به نوبت و در طی چند ثانیه باید روشن شود.

☆ شیر هواگیر را باز کنید.

☆ کنار پکیج محل لانه سازی کبوتران است لانه را در داخل کارتن کفش گذارید.

☆بهتر است برای راه اندازی سرویسکار پکیج بیاورید تا بتواند دستگاه را سرویس کامل کند.در این نوع پکیج ها از دو نوع مبدل استفاده میگردد :

۱-  مبدل اصلی (Gas Water Heat Exchanger)

۲-  مبدل صفحه ای (Water Heat Exchanger)

مبدل اصلی در پکیج ایران رادیاتور وظیفه تامین گرمایش رادیاتورها را به عهده دارد، به گونه ای که آب سیستم گرمایش از طریق این مبدل گرم شده و به رادیاتور ها منتقل می شود. ولی برای تامین آبگرم مصرفی (بهداشتی) آب سیستم گرمایش از طریق پمپ ها از مبدل اصلی عبور کرده و سپس به جای حرکت به سمت رادیاتورها، از مبدل صفحه ایی عبور میکند و همزمان آبسرد ورودی نیز از مبدل صفحه ای میگذرد و بر اثر عبور این دو آب از مبدل و عمل انتقال حرارت از آب گرم (مدار گرمایش) به آب سرد ورودی، آب گرم مصرفی ایجاد میشود. با توجه به اینکه در این پکیج ها آبگرم مصرفی با شعله مشعل تماس مستقیم ندارد، تشکیل رسوب بر جدار داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیرتر از پکیج های تک مبدل اتفاق می افتد.

پکیج تک مبدل یا بی ترمیک ایران رادیاتور (BITHERMIC) : در فروش پکیج ایران رادیاتور این نوع پکیج ها از نوعی مبدل تحت عنوان مبدل اصلی دوبل (Double Gas Water Heat Exchanger) استفاده می شود. ساختار این مبدل ها به گونه ای است که آبگرم مصرفی و همچنین آب سیستم گرمایش را از داخل این مبدل عبور داده و پس از گرم شدن به رادیاتورها می رساند. برای تامین آبگرم مصرفی، هنگامی که شیر آب باز میشود. پمپ دستگاه که آب سیستم گرمایش را سیرکوله می نماید، متوقف شده و تنها آب سرد ورودی وارد مبدل می گردد و توسط شعله مشعل پکیج گرم شده و در نهایت به مصرف میرسد و دقیقا شبیه یک آبگرمکن فوری دیواری عمل میکند. در این سیستم کنترل دمای آبگرم مصرفی بدلیل تماس مستقیم با سیال شعله، سخت تر بوده و به همین دلیل دمای آبگرم حین مصرف تا حدودی دچار نوسان می گردد. یکی دیگر از عواملی که استفاده از این سیستم ها را محدود میسازد رسوب گذاری زود هنگام آن بدلیل تماس مستقیم با شعله مشعل پکیج می باشد.

فروش پکیج ایران رادیاتور
فروش پکیج ایران رادیاتور

نکاتی که هنگام خرید پکیج ایران رادیاتور باید به آن توجه داشته باشید.

‌برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را درعدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم.

▪ در صورتیکه بخشی از مسیر دودکش پکیج دیواری بصورت افقی ( بیش از 30 سانتی متر) باشد، استفاده ازپکیج های فن دار الزامی است.

▪ پکیج های دو مبدله در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند که یا آب ورودی دارای سختی (املاح) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بیش از 120 متر باشد.

▪ در صورتیکه محل نصب پکیج در بالکن یا فضای باز باشد نیز استفاده از پکیج فن دار الزامی است.

▪ فشار آب شهر درمحل نصب دستگاه پکیج  گازی می باید حداقل 0.5 و حداکثر 3.5 اتمسفر باشد. که در نصب و فروش یکیج ایران رادیاتور باید به آن توجه داشت.

مواردی که شامل نصب و راه اندازی رایگان پکیج ایران رادیاتور می شود:

▪ بررسی و تعیین محلی برای نصب پکیج ایران رادیاتور

▪  قرار دادن پکیج ایران رادیاتور در محل تعیین شده برای نصب و اتصال آن به شبکه آب، برق و گاز توسط اتصالات همرا آن

▪ شستشوی مدار رفت و برگشت گرمایش

▪ راه‌ اندازی پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور

▪ آموزش کار با دستگاه

مواردی که شامل نصب و راه اندازی رایگان پکیج ایران رادیاتورمی شود:

▪ بررسی و تعیین محلی برای نصب پکیج ایران رادیاتور

▪ قرار دادن پکیج ایران رادیاتور در محل تعیین شده برای نصب و اتصال آن به شبکه آب، برق و گاز توسط اتصالات همراه آن

▪ شستشوی مدار رفت و برگشت گرمایش

▪ راه‌اندازی پکیج شوفاژدیواری ایران رادیاتور

▪ آموزش کار با دستگاه

سفارش خرید و گارانتی پکیج ایران رادیاتور دیواری و زمینی

فروش پکیج ایران رادیاتور
فروش پکیج ایران رادیاتور

تمامی محصولات ایران رادیاتور دارای 24 ماه گارانتی و نصب رایگان (تحت شرایط مصوب) هستند.

پکیج دیواری ایران رادیاتور : تمامی پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور دارای سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی می باشند. استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست . روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و از همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.ظرفیت پکیج گرمایشی با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و نوع عایقبندی مشخص می شود، پکیج های 24000 برای متراژ تا 120 متر مربع، 28000 برای متراژ تا 180 متر مربع و مدل 36000 برای فضای 250 متر مربع مناسب می باشد. طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی می باشد.

ازنظر نوع دودکش پکیج‌های ایران رادیاتور به دو دسته تقسیم می‌شوند:

۱- پکیج بدون فن : در ساختمان‌هایی که دودکش به صورت فقط عمودی وباقطر ۱۵ سانتیمتر و با ارتفاع حداکثر ۸ متر اجراشده باشند امکان استفاده از پکیج بدون فن وجود دارد درغیراین صورت لازم است از پکیج فن دار استفاده شود. در پارت نامبر پکیج بدون فن مشخصه C استفاده می‌شود به طور مثال پکیج M24CF

۲-پکیج فن دار : درساختمان هایی که ارتفاعات زیاد و یا قدری از دودکش به طور افقی اجرا شده باشد به طور حتم از پکیج فن دار استفاده می‌شود.

۲/۱-پکیج فن دار با دودکش (کواکسیال) این امکان را به کاربر می‌دهد که به جای استفاده از هوای داخل ساختمان هوای ورودی به پکیج ازجدارداخلی دودکش به سمت داخل هدایت شده و پس از احتراق دود حاصله از آن از طریق جدار خارجی دودکش خارج شود. در این شرایط به هیچ عنوان از هوای گرم شده محیط استفاده نمی‌شود لذا در پکیج فن دار با دودکش کواکسیال مصرف انرژی کمتر از پکیج بدون فن خواهد بود.

ازنظر حرارتی پکیج دیواری  ایران رادیاتور به ۴ دسته تقسیم می‌شود :

۱- مدل ۲۲KW

۲- مدل ۲۴KW

۳- مدل ۲۸KW

۴- مدل ۳۶KW

هر کیلووات معادل ۸۶۰ کیلوکالری می‌باشد. به طور مثال ۲۴KW معادل ۲۰۶۴۰KCAL/Hمی‌باشد. برای انتخاب ظرفیت پکیج بهتراست در شرایط معمول به ازای هر متر زیربنا ۱۵۰KCAL/H محاسبه شودمثلایک واحد اپارتمان ۱۲۰ متری *۱۵۰KCAL/H حدوداً ۱۸۰۰۰ نیازدارد. البته چنانچه آپارتمان بیش از یک حمام داشته باشد باید پکیج با ظرفیت بیشتری تهیه نمایید.لازم به ذکراست راندمان اکثرپکیج های ایران رادیاتور معادل ۹۳% می‌باشد.

▪▪▪ نحوه گرم شدن اتاق توسط رادياتور به صورت جابجايی آزاد يا طبيعی ميباشد . در این روش شوفاژ هواي بالای رادياتور معمولا به دليل گرم شدن سبك شده و به طرف بالا حركت ميكند .و هوای سرد طرف مقابل اتاق جايگزين آن می شود .به همين ترتيب يك چرخش طبيعی در جريان هوای اتاق بوجود آمده و دمای تمامی نقاط اتاق بالا رفته و اتاق گرم می شود. ▪▪▪

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید