بازسازی کافی شاپ

0
417
بازسازی کافی شاپ
بازسازی کافی شاپ

بازسازی کافی شاپ :کافی شاپ ها از دو جنبه برای مردم حائز اهمیت هستند. جنبه ی اول غذایی که در کافی شاپ وجود دارد و جنبه ی دوم اتمسفر و حسی که از طریق فضای کافی شاپ به انسان ها منتقل می شود مهم می باشد.
سبک طراحی داخلی کافی شاپ بستگی به مکانی که کافی شاپ در آن قرار دارد، متفاوت می باشد. کافی شاپی که طراحی داخلی مناسب و نورپردازی درست و به جا داشته باشد حس امنیت و آرامش را به مشتری القا می کند و هم چنین با طراحی داخلی هدفمند کافی شاپ می توان به فضایی جهت تشکیل خاطرات جمعی تبدیل گردد.

فضای کافی شاپ

فضای طراحی شده برای کافی شاپ می بایست فضایی با حس و حال متفاوت از فضای بیرون و محیط زندگی شهری باشد. استفاده از رنگ های پر هیجان و وسایل و عناصر که به ایجاد اشتهای بیشتر کمک می کند از عناصر اولیه طراحی این گونه فضا ها می باشد. عنصر زیبایی شناسی یکی از اصلی ترین موارد در طراحی کافی شاپ می باشد تا جایی که در بعضی موارد کاربردی بودن فضا را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

 

بازسازی کافی شاپ
بازسازی کافی شاپ

نمای بیرونی کافی شاپ

بازسازی کافی شاپ با تغییر نمای بیرونی به صورت کامل و یا قسمتی از ساختمان، در جذب مشتری، تاثیر به سزایی دارد. زمانی که برای اولین بار به رستوران و یا کافی شاپی می روید که از طعم غذاهای آن اطلاعی ندارید، فاکتور هایی که باعث جذب شما برای صرف وعده ای در رستورانی می شوند، علاوه بر دکوراسیون داخلی، ساختار ساختمان و بنای بیرونی آن است که چقدر شیک و مدرن باشد و ما را به رفتن به آنجا تحریک نماید. این امر اهمیت دکوراسیون و بازسازی ساختمان در نمای بیرونی و درونی را روشن می نماید.

 

بازسازی کافی شاپ
بازسازی کافی شاپ

دکوراسیون داخلی کافی شاپ

یکی از اولویت ها و دغدغه های صاحب رستوران ها، با توجه به بازار رو به پیشرفت به سمت مدگرایی و تمایل مردم در حرکت به سمت زندگی لوکس و مدرن، این است که بتوانند با توجه به افزایش رقبا در صنف خود، همچنان در صدر و پر مشتری بمانند. ممکن است هزینه برای تغییرات کلی و یا تغییر ملک نداشته باشند اما با بازسازی کافی شاپ خود، حتی با تغییری در نمای آن و یا در فضای داخلی و دکوراسیون، می توان تغییراتی عمده که مورد پسند مشتریان باشد به هدف خود دست پیدا کنند.

شاید اغراق نکرده باشیم اگر بیان کنیم دکوراسیون داخلی و نمای کافی شاپ یکی از اصلی ترین قسمت ها برای جذب مشتری است. همه ی ما بارها این موضوع برایمان پیش آمده است که به قسمتی از شهر رفته ایم و تصمیم گرفته ایم برای گذراندن وقت به یک کافی شاپ در آن منطقه مراجعه کنیم.

در این صورت چون آشنایی زیادی با منطقه نداریم و کافی شاپ های آنجا را به درستی نمیشناسیم اولین چیزی که به آن توجه میکنیم تمیزی و ظاهر زیبای کافی شاپ و نوع دکوراسیون و طراحی داخلی آن است و در صورتی که نمایی جذاب و تمیز داشته باشد به داخل کافی شاپ رفته و سفارش خود را ثبت میکنیم. همین موضوع اهمیت دکوراسیون داخلی و زیبایی و تمیز بودن نمای بیرونی و داخلی کافی شاپ را برای ما روشن میکند.

 

بازسازی کافی شاپ
بازسازی کافی شاپ

 

بازسازی و نوسازی کافی شاپ

بعد از مدتی که ساختمان کافی شاپ دچار فرسودگی میشود و قدیمی و کهنه به نظر می آید معمولا صاحبان کافی شاپ تصمیم بازسازی میگیرند چون تخریب و ساخت مجدد آن هزینه بسیار زیادی میطلبد. تصمیم میگیرند با تغییر بخشی از قسمت های ساختمان نمایی جدید را خلق کنند و اینجا اهمیت بازسازی کافی شاپ مشخص می شود زیرا در صورت بازسازی قسمت هایی از کافی شاپ هزینه به صرف تر و معقولی صرف می شود و در عوض نتیجه ای مطلوب به دست می آید.

همچنین بازسازی کافی شاپ باعث ایجاد مشتری های جدید به سمت رستوران شما شده و می توانید در مدت زمان کوتاهی هزینه ای را که بابت بازسازی متقبل شده بودید با جذب مشتری های بیشتر و سود بیشتر ماهیانه جبران کنید

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید