فروش شیرآلات kwc

0
208
فروش شیرآلات kwc
فروش شیرآلات kwc

فروش شیرآلات kwc

اهمیت مصرف آب در کشور همواره یک وظیفه ملی و دغدغه های نهادهای دولتی و خصوصی بوده است . مصرف سرانه بالای کشور در مقایسه با مصرف اروپا هشدار دهنده می باشد . بحران الگوی مصرف آب ضرورت احداث کارخانه ای مجهز و با استاندارد های بالا قادر به تولید شیرهای کم مصرف با کیفیت و طراحی چشمگیر که استاندارد ملی را داشته باشد ایجاد کرد. تا نقطه ی امیدی در حفظ حیات آب داشته باشیم.

فروش شیرآلات kwc :شیرآلات یکی از ابزارهای پرکاربرد بهداشتی در استفاده از آب شرب توسط انسان در منازل و مکان عمومیست که رعایت شاخصه های استاندارد آن برای حیات بشر بسیار الزامی است. تمامی اجزای تشکیل دهنده شیرآلات اعم از بدنه شیر،مهره اتصال ،شیلنگ و سایر اجزا به گونه ای باید تولید شود که در تماس با آب در دمای 90 درجه هیچ گونه تأثیری روی مزه و طعم ،رنگ و بو در ترکیبات آب نداشته باشد و از سویی در سرمای سخت آلیاژهای بدنه مقاوم باشند و ترک نخورد.

شرکت KWC در سال 1874 میلادی در نزدیکی شهر زوريخ سوئيس فعاليت خود را از يك واحد كوچك ریخته گری شروع كرد و هم اكنون به يكی از بزرگترين توليدكنندگان شيرآلات بهداشتی و دانش فنی مرتبط با توليد و طراحی آن در جهان تبديل شده است. شرکت شیرهای ساختمانی و صنعتی ايران ، در يكصد و بيستمين سالگرد تاسيس اين شركت، اقدام به عقد قرارداد انتقال تكنولوژی توليد و فروش شیرهای بهداشتی با استفاده از جديدترين ماشين آلات توليد و تست و آخرين تكنولوژی تولید و فروش شیرآلات kwc آن شركت كه در خاورميانه منحصر به فرد می باشد، نموده است.

فروش شیرآلات kwc
فروش شیرآلات kwc

شیرآلات کی دبلیو سی (kwc) سال های سال هست که جزو برند های برتر شیرآلات بهداشتی ساختمان است و سهم قابل توجه بازار فروش شیرآلات kwc بهداشتی را در اختیار دارد. محصولات این شرکت در بین مردم از جایگاه ویژه ای برخوردار است، این موضوع را از اظهار نظر خود مردم می توان برداشت کرد. زمانی که با مردم عادی در مورد شیرآلات بهداشتی صحبت می کنیم، آنها اسم چند برند را به زبان می آورند که در بین آنها نام برند کی دبلیو سی قطعا شنیده می شود و اینگونه بیان می کنند که شیرآلات این شرکت خارجی و از کیفیت بالایی برخوردار است و همچنین به قیمت بالای آن هم اشاره ای میکنند… بله درسته، شیرآلات کی دبلیو سی به دلیل طراحی منحصر به فرد، مواد اولیه مرغوب و کیفیت عالی آبکاری، قیمت بالاتری نسبت به دیگر شیرآلات دارد، اما سال های زیادی برای آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی هر خانه کار می کند. اگر بخواهیم از بهترین شیرآلات بهداشتی کی دبلیو سی در سال 2019 صحبت کنیم، اول باید کمی درباره شرکت kwc و تاریخچه آن برای شما بگوییم و بعد به سراغ محصولات این شرکت خوشنام برویم.

فروش شیرآلات kwc
فروش شیرآلات kwc

تاریخچه و نحوه به وجود آمدن شیرآلات کی دبلیو سی : نام تجاری kwc از اسم موسس آن آقای آدولف کار Adolf Karrer و گسترش دهنده آن آقای وبرکو weber co برگرفته شده است. این شرکت سوئیسی با تولید جعبه های موسیقی در یک کارگاه کوچک فعالیتش را آغاز کرده است، بیش از 140 سال از اولین فعالیت این شرکت سوئیسی می گذرد و همچنان در حال پیشرفت و گسترش است. پس از مرگ آقای آدولف کادر مدیریت شرکت به آقای والتر لوگینبول رسید، آقای والتر لوگینبول با تغییر حوزه کاری و استراتژی شرکت، تولید جعبه های موسیقی را متوقف و تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان را شروع کرد. این شرکت در حال حاضر در کشور های آمریکا، ایتالیا و آلمان خط تولید مستقیم دارد. سرانجام در سال 2013 شرکت بزرگ و مشهور سوئیسی با نام فرانکه franke شرکتkwc را خرید و در حال حاضر این شرکت از زیر مجموعه های شرکت بزرگ و معروف فرانکه است.

آغاز به کار و بهره برداری محصولات این شرکت در ایران، سال 1380 انجام شد. شیرآلات کی دبلیو سی با بهره گیری از طراحی سوئیسی و فوق العاده، استفاده از نیروی متخصص ایرانی و مواد اولیه مرغوب خیلی زود در همان سال های اول جایگاه بالای بازار را بدست آورد و محصولات خود را تحت لیسانس شرکت سوئیسی به کشور های همسایه صادر کرد. محصولات این شرکت در حال حاضر شامل شیرهای ظرفشویی، شیر های روشویی، شیرهای چشمی، شیرهای توکار، شیر ها و علمک دوش، شیرهای دستشویی یا آفتابه، انواع شیرهای رنگی، شیرهای ترموستاتیک و شیرهای الکترونیکی است.

بهترین شیرآلات kwc

همه ی شیرهای برند kwc دارای کیفیت خوب و عالی هستند، زیرا از یک مواد اولیه و تکنولوژی ساخته می شوند، اما بهترین شیرهای این شرکت طبق فروش بیشتر و درخواست های مشتری مشخص می شود. از بهترین شیرآلات و بیشترین فروش شیرآلاتkwc می توان به مدلهای Rita، Ava، Eve، zeus، zo، conos، اشاره کرد.

فروش شیرآلات kwc
فروش شیرآلات kwc

قیمت شیرآلات kwc

ست شیرالات کی دبلیو سی سری دوموریال۲۳،۸۸۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی سری جتریال۲۷،۷۸۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی سری زئوسریال۲۲،۴۸۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی سری آواریال۳۰،۶۷۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی سری جنسیسریال۲۲،۴۵۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی سری مریتریال۳۰،۲۹۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی سری ریتاریال۳۰،۴۰۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی سری وروناریال۳۳،۵۵۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی سری زوریال۲۳،۵۵۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی سری کواتروریال۲۵،۵۵۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی سری اراتوریال۲۳،۵۴۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی دومو رنگی ریال۲۵،۹۸۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی دومو مشکی ریال۲۷،۰۰۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی جت رنگی ریال۳۱،۵۸۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی زئوس رنگی ریال۲۴،۵۸۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی زئوس مشکی ریال۲۵،۶۳۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی زئوس طلاریال۵۷،۳۲۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی آوا رنگی ریال۳۳،۴۷۰،۰۰۰

فروش شیرآلات kwc
فروش شیرآلات kwc

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی آوا مشکی ریال۳۴،۸۶۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی آوا طلاریال۵۵،۰۵۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی ریتا رنگی ریال۳۳،۲۰۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی ریتا مشکی ریال۳۴،۶۰۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی مریت رنگی ریال۳۳،۰۹۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی ورونا رنگی ریال۳۶،۳۵۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی ورونا مشکی ریال۳۷،۷۵۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی ورونا PVDریال۳۱،۰۰۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی ورونا دکور استیل ریال۴۲،۱۵۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی زو رنگی ریال۲۶،۰۳۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی زو مشکی ریال۲۶،۷۰۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی کواترو رنگی ریال۲۷،۶۵۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی کواترو مشکی ریال۲۸،۷۰۰،۰۰۰

محصولست شیرآلات کی دبلیو سی اراتو سفید ریال

۲۵،۶۴۰،۰۰۰۰

شیرآلات یکی از ابزارهای پرکاربرد بهداشتی در استفاده از آب شرب توسط انسان در منازل و مکان عمومیست که رعایت شاخص های استاندارد آن برای حیات بشر بسیار الزامی است. تمامی اجزای تشکیل دهنده شیرآلات اعم از بدنه شیر،مهره اتصال ،شیلنگ و سایر اجزا به گونه ای باید تولید شود که در تماس با آب در دمای 90 درجه هیچ گونه تاثیری روی مزه و طعم ،رنگ و بو در ترکیبات آب نداشته باشد و از سویی در سرمای سخت آلیاژهای بدنه مقاوم باشند و ترک نخورد. شاخص ها و نکات کلیدی در خرید شیرآلات با کیفیت : شاخص ها و نکات کلیدی در خرید شیرآلات با کیفیت و درعین حال مقرون به صرفه فقط فاکتور شکل و ظاهر شیرآلات که بیشتر خریداران به آن توجه می کنند نیست. برای راهنمایی یک خرید با کیفیت شیرآلات بهداشتی در عین حال مقرون به صرفه به خریداران رعایت نکات زیر را توصیه می کنیم:

فروش شیرآلات kwc
فروش شیرآلات kwc

گام اول : قبل از خرید از فروشنده بخواهید که استاندارد کارخانه تولید کننده شیرآلات را که به شما معرفی می کند و یا پسندیده اید را به شما نشان دهد و یادآور شد متاسفانه در ایران از آنجا که جنس های چینی توسط زیر پله ای ها به صورت تقلبی با برندهای نامعتبر مونتاژ می شوند به خریداران توصیه می کند که مشورت های لازم برای استعلام از نمایندگی های فروش کارخانه ها تولیدکننده شیرآلات را به دست بیاورند و از فروشنده شیرآلات بخواهند که ضمانت نامه های شیرآلات خریداری شده

را با مهر معتبر به همراه تاریخ تحویل خریدار دهد. اکثر تولیدکنندگان شیرآلات برند که محصولات استاندارد باکیفیت تولید می کنند حداقل تا 5 سال محصول شیرآلات را گارانتی می کنند.

گام دوم : خریداران شیرآلات بهداشتی از فروشندگان در بازار بخواهید در مورد میزان آب بند بودن شیرآلات (( میزان چکه کردن)) به شما توضیح دهند و به سراغ شیرآلاتی برای خرید بروید که آب بند بودن شیرآلات را تضمین می کنند.

گام سوم : خریداران شیرآلات بهداشتی از فروشندگان در مورد کیفیت کارتریج داخلی (( مغزی شیرآلات)) که از مهم ترین قطعات در شیر است اطمینان حاصل کنید و بخواهید که شیرآلاتی را معرفی نماید که بیشترین راندمان ساعت کارایی در باز و بست کردن شیرآلات را تضمین می کنند.

گام چهارم : خریداران شیرآلات بهداشتی در انتخاب شیرآلات برای حمام که محیط مرطوب دارند باید این نکته را توجه نمایند از آنجا که آلیاژهای این شیرآلات بیشتر در معرض رطوبت هستند می بایست آبکاری در آلیاژهای این شیرآلات از کیفیت مناسب و استانداردهای لازم برخوردار باشند. همچنین در انتخاب شیرآلات آشپزخانه با توجه به این که کاربرد بیشتری نسبت با سایر شیرآلات در منازل را دارد. توصیه می شود شیرآلاتی که کارتریج باکیفیت با شیلنگ ها بزرگ تر فنری دارند را خریداری کنند.

فروش شیرآلات kwc
فروش شیرآلات kwc

گام پنجم : اولویت خرید با شیرآلات کم مصرف ؛ خریداران شیرآلات بهداشتی با توجه به قیمت حامل انرژی و استفاده بهینه در صرفه جویی آب، اولویت برای خرید را به شیرآلاتی بدهند که از فاکتور کم مصرف بودن برخوردار هستند و به سراغ شیرآلاتی بروند که مجهز به سنسور چشمی هستند، چرا که به طور متوسط سالانه با انتخاب این شیرآلات هوشمند در هر واحد 500 لیتر آب صرفه جویی می شود.

٭٭٭ در پایان با یک محاسبه بسیار آسان درمی یابیم سود خرید شیرآلات بدون استاندارد با احتساب هزینه تعمیرات خرابی آن ها بیشتر از قیمت خرید شیرآلات دارای نشان استاندارد برای مصرف کنندگان آب می خورد. شیرآلات kwc تمام قطعات آن آبکاری شده بنابراین بسیار با کیفیت و مقاوم است. ٭٭٭

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید