آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

0
1892
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

از جایی که هستید شروع کنید. از آنچه دارید استفاده کنید. کاری که می‌توانید را انجام دهید.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115 :شرکت بوتان از اولین تولید کننده آبگرمکن دیواری در ایران می باشد. آبگرمکن دیواری بوتان جزو بهترین ، کم استهلاک ترین و مدرن ترین آبگرمکن دیواری در ایران می باشد. بوتان بزرگترین تولید کننده آبگرمکن دیواری در قاره آسیا و سومین تولید کننده بزرگ آبگرمکن دیواری در دنیا می باشد که تنها صادر کننده آبگرمکن دیواری به اروپا می باشد. آبگرمکن دیواری بوتان در مدلهای مختلف برای کاربری های مختلف تولید می شود.آبگرمکن بوتان دارای ایمنی منحصر به فرد می باشد که خیال مصرف کننده را از خطرات احتمالی در آبگرمکن های دیواری راحت می کند. آبگرمکن بوتان دارای استاندارد CE اروپا و استاندارد ملی ایران می باشد.آبگرمکن دیواری بوتان دارای 3 سال ضمانت می باشد.

یک آبگرمکن دیواری با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟ در دسترس بودن آب گرم به صورت مطمئن و مستمر با کمترین هزینه،‌ نیاز تمام مردم به شمار می رود و آبگرمکن های دیواری باکیفیت باید قادر باشند تمام انتظارات مصرف کنندگان از جمله دوام،کاهش مصرف انرژی، بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و … را پاسخ دهند. به گزارش روابط عمومی بوتان،‌ هماهنگ بودن قابلیت های یک محصول با نیازهای مصرف کننده ویژگی مهمی است که باید در محصولی همچون آبگرمکن دیواری مدنظر قرار گیرد. یکی از نیازهای مهم مصرف کنندگان آبگرمکن در کشور ما تولید محصولی است که بتواند با فشار کم آب هماهنگ عمل کند.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

*بر اساس این نیاز،‌ آبگرمکن هایی که با کمترین فشار آب حتی معادل فشار آب یک شیر سماور در حین پر کردن یک استکان چای کارایی خود را به نحو مطلوب حفظ کنند در مناطقی از کشور که دچار افت و نوسان فشار آب هستند با استقبال فراوان مواجه می شود . به علاوه این ویژگی موجب صرفه جویی در مصرف آب شده و کاهش هزینه های خانواده ها را نیز به همراه دارد. از آنجا که بر اساس تحقیقات صورت گرفته حدود 15 تا 20 درصد انرژي مصرفي هر خانوار ایرانی صرف تامين آب گرم بهداشتي مي‌شود، استفاده از چنین آبگرمکنی موجب صرفه جویی فراوانی در گاز مصرفی خانواده ها نیز می گردد. مزیت مهم دیگر مورد انتظار از آبگرمکن های دیواری، ایمنی بالا است. آبگرمکن هایی که دارای سیستم های ایمنی مانند کلید حرارتی روی مبدل، کلید حرارتی بر روی کلاهک تعدیل و دیگر سیستم های هوشمند قطع گاز هستند، ایمنی و بهره وری انرژی تضمین شده ای دارند.

*طول عمر وسایلی همچون آبگرمکن که در تماس مستمر با آب هستند همواره دغدغه مشتریان بوده است و برطرف کردن این دغدغه نیز مزیت مهم دیگری برای یک آبگرمکن دیواری محسوب می شود. بنا به اعلام متخصصان تولید ،‌ آبگرمکن هایی که به فناوری توربولاتور مجهز شده و در مقابل رسوب املاح آب مقاوم باشند این دغدغه را برطرف می کنند. استفاده از توربولاتور در مبدل آبگرمکن موجب می شود که رسوب آب خیلی دیرتر در داخل مبدل ته نشین شود که همین موضوع موجب افزایش زمان رسوب گیری آن و افزایش عمر دستگاه می شود.

*یکی دیگر از ویژگی هایی که موجب اطمینان مصرف کنندگان به  محصولی همچون آبگرمکن دیواری می گردد،‌ تولید این محصول طبق استانداردهای روز ملی ایران و کسب تاییدیه ها و گواهینامه های کیفی مراجع شناخته شده و معتبر خارجی است. این استانداردها و گواهینامه ها بیانگر این نکته است که کیفیت تولید آبگرمکن دیواری به طور مستمر توسط مراجع ذیصلاح داخلی و خارجی مورد ارزیابی و نظارت قرار می گیرد.

*براساس این گزارش، یکی دیگر از مزایای مهم یک آبگرمکن دیواری باکیفیت و مورد اعتماد، گارانتی و خدمات پس از فروش این کالا است. بدیهی است که هر چه مدت گارانتی آبگرمکن دیواری طولانی تر و خدمات پس از فروش آن کامل تر، در دسترس تر و به روز تر باشد،‌ اعتماد و اطمینان مصرف کننده به آن محصول بیشتر خواهد بود.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

*آخرین ویژگی که می تواند مصرف کنندگان را در مورد باکیفیت بودن یک آبگرمکن دیواری اقناع کند ،‌ صادراتی بودن این محصول است. محصولی مثل آبگرمکن دیواری اگر فقط در بازار داخلی مشتری داشته باشد کیفیت آن قطعا به اندازه محصولی که جای خود را در بازارهای صادراتی آسیا و اروپا باز کرده است، قابل اطمینان نیست. این ویژگی در مورد آبگرمکن های دیواری که صادرات مستمر به بازارهای اروپایی دارد،‌ چشمگیرتر است چرا که کشورهای اروپایی برای پذیرش یک محصول صنعتی به بازار خود استانداردهای کیفی سخت گیرانه تری را  دارند.

راهنمای انتخاب و خرید آبگرمکن گازی دیواری بوتان مدل B3115: بطور کلی آبگرمکن گازی دیواری بوتان مدل B3115 به دلیل قابلیت کارکرد با کمترین فشار آب و راندمان بالای حرارتی، موجب صرفه جویی قابل توجهی در مصرف میزان آب و گاز می گردد. آبگرمکن گازی دیواری بوتان مدل B3115 دارای شمعک دائم بوده که این شمعک مشعل را روشن نموده و آب گرم مورد نیاز را تامین می نماید.

نسل جدید آبگرمکن های بوتان موسوم به نسل چهارم در مطابقت کامل با آخرین استانداردهای اروپایی طراحی و تولید شده اند، به گونه ای که با ابعاد کوچک تر و مقاومت بیشتر در برابر املاح آب (در مقایسه با نسل های قدیمی تر) همزمان با عرضه در ایران، به اروپا نیز صادر می شوند.آبگرمکن گازی دیواری بوتان نسبت به محصولات مشابه خود در بازار از مزایای زیادی برخوردار است.در سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز، مشخصات فنی و قیمت تضمین شده آبگرمکن گازی دیواری بوتان مدل B3115 با گارانتی اصلی جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند برای هموطنان عزیزان ارائه گردیده است.

ویژگی های آبگرمکن گازی دیواری بوتان مدل B3115

*مصرف بهینه سوخت

*ایمنی بالا

*استفاده از تکنولوژی مدرن

*جابجایی و نصب آسان

* بی نیاز از اتلاف وقت اولیه در گرم کردن آب

* عدم سرد شدن آب در طول زمان مصرف

*عدم اشغال فضای مفید آشپزخانه

* عدم اتلاف انرژی برای ذخیره سازی آب گرم

* دارای فندک پیزوالکتریک ضربه ای

* قابلیت کارکرد با فشار کم آب

* دارای توربولاتور

* دارای سیستم های ایمنی شیر اطمینان و کلید حرارتی روی مبدل *مجهز به سیستم حفاظت از شعله ترموالکتریکی

* دارای کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار *امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته

* دارای دریچه نمایش شعله

* دارای رده انرژی D

*مجهز به سیستم های ایمنی شیر اطمینان و کلید حرارتی روی مبدل.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

فن در آبگرمکن های فن دار، امکان تخلیه سریع گازهای حاصل از احتراق دستگاه، برای ساختمان های دارای مشکل دودکش را (حتی با قطر دودکش کمتر و یا دارای دودکش افقی) میسر می نماید.

نکات مهم نصب آبگرمکن های گازی دیواری بوتان : برای نصب این محصولات، استفاده از دودکش مخصوص دوجداره (بصورت کاملا درزبند) الزامیست. به ازای اضافه شدن هر زانویی به مسیر دودکش، یک متر از حداکثر طول دودکش دوجداره کاسته می شود.این محصول حتما باید با دودکش مخصوص خود نصب گردد.

کلیه آبگرمکن های گازی دیواری بوتان علاوه بر توانایی کارکرد با فشار آب کم (0.2 bar) و دارا بودن استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE، از مزایایی مانند دارا بودن شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی، امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته، مجهز بودن به شیر اطمینان و کلید حرارتی روی مبدل، سیستم هوشمند ماژولار (تدریجی)، قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع نیز برخوردار می باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن گازی دیواری بوتان مدل B3115 : آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115 دارای 3 سال گارانتی، توسط شرکت بوتان میباشد، ضمن اینکه نصب کلیه آبگرمکن های بوتان بصورت رایگان بوده و فقط توسط خدمات پس از فروش مجاز شرکت بوتان انجام می پذیرد.

راهنمای خرید آبگرمکن دیواری بوتان:  آبگرمکن های گازی دیواری به دلیل اشغال فضای کمتر و نداشتن مخزن و همچنین مصرف انرژی پایین تر جایگزین بهتری برای آبگرمکن های ایستاده (مخزن دار) در آپارتمان ها و محیط های با فضای کم می باشند. آبگرمکن های گازی دیواری که به آنها آبگرمکن های فوری نیز گفته می شود فاقد مخزن جهت نگهداری آب گرم می باشد. زمانی که در منزل شما نیاز به آب گرم داشته باشید، فورا آب سرد وارد مخزن و گرم شده و از طریق لوله کشی در اختیار شما قرار می‌گیرد. این آبگرمکن‌ها پرکاربردترین نوع آبگرمکن در ایران هستند. آبگرمکن‌های دیواری با توجه به بزرگ و کوچک بودن خانه و نیاز خانواده‌ها در اندازه‌های مختلف تولید شده در بازار موجود هستند تامین سریع آب گرم باعث محبوبیت این آبگرمکن‌ها شده است. شاید تنها عیب این نوع از آبگرمکن‌ها گران بودن و نحوه نصب استاندارد می باشد.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

پارامتر های مهم انتخاب و خرید آبگرمکن دیواری

*ظرفیت (حداکثر قدرت حرارتی): نشان دهنده ظرفیت حرارتی آبگرمکن بوده که با واحد کیلوکالری در ساعت (kcal/h) اندازه گیری می شود.

*بالاتر بودن این مقدار موجب خروجی بیشتر آب گرم خواهد شد.

*بسیاری از مصرف‌کنندگان معیار خرید خود را براساس سایز مخزن قرار می‌دهند ولی باید بدانید که این واقعا درست و اصولی نیست. معیار شما باید تعداد گالن‌های آبی است که یک آبگرمکن در هر ساعت می‌تواند تولید کند.

*در واقع این معیار مشخص می‌کند که آبگرمکن مورد نظر در طول یک ساعت چه مقدار آب گرم تولید خواهد کرد. این مسئله بستگی به ظرفیت مخزن ، منبع گرما و اندازه شعله آبگرمکن دارد.

*کارایی (رده مصرف انرژی): از آنجا که آبگرمکن های گازی از جمله وسایل گازسوز پرمصرف هستند لذا توجه به رده مصرف انرژی می تواند تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های برق و گاز خانوار داشته باشد.

*کارایی هر آبگرمکن بوسیله نمودارانرژی تعیین می‌شود که به ازای مقدار آب گرم تولید شده میزان سوخت مصرف شده را در یک روز معمولی محاسبه می‌کند.

*هر چقدر آبگرمکن فاکتور انرژی بالاتری داشته باشد، کارایی آبگرمکن بالاتر است.

*نوع گاز مصرفی: آبگرمکن های گازی از نظر نوع گاز مصرفی به دو نوع شهری و مایع تقسیم می شوند.

*حداقل فشار آب ورودی: این مقدار نشان دهنده حداقل فشار آب ورودی لازم به منظور روشن شدن پکیج می باشد و بر اساس واحد بار (Bar) سنجیده می شود که برای مناطق با فشار آب کم در نظر گرفتن این عدد بسیار مهم می باشد.

*حداکثر خروجی آب گرم: نشان دهنده حداکثر مقدار آب گرم خروجی دستگاه بوده که بر حسب لیتر در دقیقه اندازه گیری می شود.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

مقایسه هزینه‌ها

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب مصرف‌کنندگان هزینه آبگرمکن است. این هزینه می‌تواند شامل هزینه خرید، نصب، تعمیر و نگه‌داری آن باشد. بهتر است قبل از خرید قیمت‌های مختلف برند های مختلف و همینطور طول عمر آن‌ها را با هم مقایسه و سپس تصمیم به خرید بگیرید. به جز این موارد ضمانت‌نامه‌ محصول در انتخاب آن مهم است و نشان‌دهنده کیفیت بالای محصول است. هر چند محصول‌ با ضمانت‌نامه اصولا قیمت بالاتری دارند ولی خوب خرید آن صددرصد به صرفه‌تر است.

*** در پایان به یاد داشته باشید ایمنی، دوام دستگاه، مصرف و فشار کم، اندازه و ظرفیت متناسب با نیاز و خدمات از مهمترین معیار انتخاب آبگرمکن می باشد. در هنگام خرید آبگرمکن ایمنی از نظر سیستم های ایمنی استاندارد، شیر اطمینان و کلید حرارتی اولین نکته ای است که باید در نظر گرفته شود.***

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید