کفپوش برچسبی

کفپوش برچسبی

24
51782
کفپوش برچسبی
کفپوش برچسبی

کفپوش برچسبی

کفپوش برچسبی از انواع کفپوش هایی است که به سهولت نصب یا جدا می گردد. این نوع کفپوش قابلیت چسبیدن بر روی هر سطحی را داراست و به همین جهت می توانید از این قابلیت بهره برده و از کفپوش برچسبی در هر مکانی بهره ببرید. کفپوش برچسبی مناسب منازل مسکونی و مراکز تجاری می باشد.

مجری و طراح

کفپوش برچسبی
021-26765227

کفپوش برچسبی دارای تنوع رنگ و طرح بالایی است و بنابراین در بخش های مختلف ساختمان قابل استفاده است.

کفپوش های برچسبی قابل استفاده در مکان های سرباز می باشند که در اینصورت عمر آن ها کوتاه تر خواهد شد.

به دلیل اینکه این کفپوش ها جنبه تزئینی دارد، نمیتوان به عنوان عایق از آن استفاده نمود.

اتاق کودک از آن دست مکان هایی است که استفاده از کفپوش برچسبی در آن بسیار متداول می باشد.

اگر از این نوع برای فست فود یا رستورانتان بهره می برید، می توانید رنگ انرا با رنگ دکوراسیون داخلی سِت نمایید.

این کفپوش ها به شکل سفارشی نیز قابل تهیه می باشد. به این منظور می توانید به شرکت هایی که به تولید انواع کفپوش از جمله کفپوش برچسبی می پردازند، مراجعه نمایید.

امکان چاپ طرح مورد نظر شما به عنوان کفپوش برچسبدار وجود دارد. کفپوش برچسبی چاپ و با دقت یک دهم میلی متر برش داده می شود.

اگر برای شرکت خود کفپوش برچسبی سفارش می دهید، می توانید طرح چاپ شده لوگو و آرم شرکت را سفارش داده و از طریق تبلیغ کسب و کار خود را نمایید.

کفپوش برچسبی با لایه ای از لمینت، عمر طولانی تری خواهد داشت و در اینصورت می توانید مدت زمان بیشتری را از داشتن آن لذت ببرید .

کفپوش برچسبی
کفپوش برچسبی

کفپوش برچسبی چیست؟

به انواعی از کفپوش اطلاق می گردد که از جنس پی وی سی و به شکل استیکر بوده و جنبه ی تزیینی برای منازل و تبلیغی برای مراکز تجاری را دارند. این نوع کفپوش ها به  دو صورت چاپ شده و سفارشی قابل خریداری می باشند. انواع کفپوش های برچسبی چاپ شده، بیشتر طرح های پرطرفدار ( مثلا کاراکترهای انیمیشن کارتونی برای اتاق کودک) شامل می گردد.

طول عمر این کفپوش ها چقدر است؟

عمر این کفپوشها در صورت تردد زیاد حدود 4 ماه می باشد. چنانچه رفت و آمد کمتری بر روی این کفپوش ها صورت گیرد، عمری برابر12-8 ماه خواهند داشت.

کفپوش های برچسبی قابل استفاده بر روی چه سطوحی هستند؟

از آنجا که ایم کفپوش ها دارای چسب های قوی هستند، قابلیت چسبیدن بر هر سطحی را دارند. سطوحی چون سنگ و سرامیک یا حتی آسفالت ! به سهولت چسبیده وتا پایان عمر مفیدشان، به سختی جدا می گردند.

چگونه ماندگاری رنگی بیشتری برای این مدل ازکفپوش ها  ایجاد می گردد؟ این کفپوش ها بویژه در مکان های پرتردد، به سرعت درخشش اولیه خود را از دست می دهند. بدین منظور لایه ای از( پلاستیک) لمینت ضدخش بر رروی سطح این کفپوش ها پرس می گردد. در این صورت عمر بیشتر رنگ ها و در نهایت کفپوش را در پی دارد.

کفپوش برچسبی
کفپوش برچسبی

مزایای پرس شدن لمینت بر روی کفپوش برچسبی :

* مقاوم سازی در برابر آب و باران

*مقاوم نمودن در برابر نور خورشید

* شفاف و جذاب نمودن رنگ کفپوش

* ماندگاری طولانی تر

* مقاوم نمودن در برابر تردد زیاد

در چه مکان هایی قابل کاربرد می باشند؟

این کفپوش ها قابل استفاده در هر مکانی جهت تزیین، تبلیغ و… می باشند. می توان از این برچسب ها در سالن های ورزشی، مراکز اداری و تجاری، منازل مسکونی و… بهره برد.

نکته اینجاست برای هر مکانی که ازاین کفپوش ها استفاده می نمایید؛ سطح را کاملا تمیز و عاری از گردو غبار و چربی نمایید تا کفپوش تان بهتر چسبیده و ماندگاری طولانی تری داشته باشد.

# انواع

کفپوش های برچسبی نیز مانند انواع دیگر کفپوش ها در انواع متعددی قابل تولید می باشند. انواع کفپوش برچسبدار عبارت است از :

* کفپوش شیشه ای

این نوع کفپوش به دلیل اینکه از تم ی شیشه ای برخوردار است، بهتر است بر روی سطوحی که امکان بهتر نشان داده شدند را دارند استفاده گردد.

* کفپوش سفید یا شیری

همانطور که از نامش پیداست، تم ی سفید دارد و نگرانی از عدم دیده شدن را حذف نموده است. قابل استفاده بر روی هر سطحی می باشد.

این نوع کفپوش ها قابلیت مات یا براق چاپ شدن را نیز دارا هستند .

کفپوش برچسبی
کفپوش برچسبی

# کفپوش های سه بعدی

کفپوش های سه بعدی، شکلی واقعی تر به فضای داخلی ساختمان می دهند. با استفاده از این کفپوش ها تصویر کفپوش به واسطه ی خطای دید به شکل ایستاده، معلق در فضا، فرو رفته در زمین و… به چشم می آید.

# مزایای کفپوش سه بعدی

* نصب آسان

* ضد لغزش

* ضد خش

* ضد آب

* ضد سایش

*بدون آسیب به سطح زیرین

* مناسب مکان های پر تردد

* مقاوم در برابر اشعه یووی خورشید

# کفپوش سه بعدی و تبلیغات

انواع کفپوش  به منظور تبلیغ کالا یا کسب و کار نیز کاربرد دارند. در دنیای پرهیاهو و رنگی امروز و با وجود بیلبورد های تبلیغاتی بسیار، شاید راهکار استفاده ازجایی برای نصب است که هنوز بکر مانده است. زمین ؟! بله بسیاری از مردم در حین راه رفتن بر زمین خیره می شوند و چه ایده ای بهتر از تبلیغ بر روی زمین.

اصل SALSOART (تکنولوژی سه بعدی) تغییر در نگاه کردن را پیشنهاد می دهد. تغییر تفکر، تغییر در اصل تبلیغات دیواری و… . فضای بی رقیب کف زمین فرصت تنها دیده شدن را برای شما فراهم می آورد.

در این میان کفپوش ها تبلیغاتی که به شکلی معمولی چاپ و مورد استفاده قرار می گیرند، دارای معایبی نظیر: اختلال دید با تابش نور، کاهش خوانایی به دلیل بُعد مسافت، فرسایش سریع و بسیاری معایب دیگر را در بر می گیرد.

دراین میان برچسب های سه بعدی به کمک می آیند. با کمک تکنیک صال سو آرت ( طراحی دگرگون)  که ثبت رسیده است، می توان اتفاقی خاص را در زمینه تبلیغات رقم زد. از مزایای کفپوش برچسبی سه بعدی می توان به موارد زیراشاره نمود :

* حذف خاصیت منفی پرسپکتیو و کمک به خوانایی بهتر

* امکان افزودن آیتم های سه بعدی از اشکال ساده مانند توپ تا پیچیده نظیر انسان

* از بین بردن حجم ها و خلق تصاویر واقعی تر مانند گودال، آبشار و…

* قابلت طراحی برای ابعاد مختلف از بُعد وسیع تا سانتی متر و در عین دید صحیح

* امکان طراحی بر اساس مخاطب ( مثلا کودکان در رنج سنی 10-8 )

کفپوش برچسبی
کفپوش برچسبی

# قیمت

این کفپوش ها بر اساس ابعاد، طرح، پوشش لمینت، قابلیت سه بعدی دارای قیمت های متفاوتی می باشند. شروع قیمت کفپوش های برچسبی از 40 هزار تومان می باشد.

# کاربردهای دیگر:

آیا به متفاوت بودن اعتقادی دارید؟ اگر پاسخ تان “بلی” است، در این بخش با ما همراه باشید. کفپوش های برچسبی به دلیل دارا بودن لایه چسبی، امکان نصب درهر نقطه ای را دارند.

می توانید از این کفپوش ها به عنوان دیوارپوش نیز استفاده نمود. یکی از قابلیت های این نوع کفپوش، جهت استفاده در پُرسه تبلیغات می باشد. بنابراین می توان از این کفپوش ها برای دکورفروشگاه، لوازم فروشگاهی، رستوران ها و یا حتی سطح اتوبوس ها استفاده نمود.

یکی از راهکارهای جالب نصب کفپوش های برچسبی بر روی سقف می باشد. این ایده قابلیت این کفپوش ها بیشتربُلد می نماید. تصورکنید تصویردلبندتان را پیش از خواب تماشا نمایید. یا کالای فروشگاهتان را ازطریق چسباندن برسطح سقف به مشتری پیشنهاد دهید. کف و سقف فضاهایی یونیک و بکرهستند که تا حدودی از هجوم دنیای تبلیغات دراَمان مانده اند.

کفپوشی چندمنظوره

کفپوش برچسبی لایق نامگذاری با عنوان “کفپوش چند منظوره” می باشد. اگر تا به اینجا با ما همراه بوده باشید، درمی یابید که این لیبل مناسب کفپوش برچسبی می باشد. کفپوشی که با وجود برچسب، قابل استفاده درهرسطح و مکانی می باشد. قابل استفاده به منظور افزودن زیبایی یا تبلیغ و… . از چندمنظوره بودن این کفپوش ها تا می توانید بهره و لذت ببرید. سپاس که تا پایان این مقاله ما را همراهی نمودید.

24 نظرات

    • بله مناسب است و در چندین پروژه تیم مهندسی ساز نیز برای پروژه های خود از کفپوش برچسبی استفاده کرده
      و فرش نیز سر نمیخوره

      با تشکر از نظر شما

  1. سلام .آیا برای آشپزخانه هم خوبه .و ممکنه قیمت و بفرمایین .که به چه صورت ‌و آیا خودم میتونم نصب کنم ؟

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید